Smrtonosná past (1988)

Willis a jeho jednoznacne najneodolatelnejsia rola . Tolko vybornych hlasok , super akcia v jednom filme sa nevidi len tak

Neznámý svůdce (2007)

Nebolo to vobec az take zle ako som myslel ze bude , no az na ten zaver . Tak debilny koniec som uz davno nevidel

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Efektny vizual s kombinaciou maximalne plytkeho filmu bez akehokolvek deja .

Temný rytíř (2008)

Velmi som sa tesil do kina a odisiel som uplne spokojny , co nemozem povedat o predchodcovi . Velmi realisticke spracovanie komixu , takmer bez nadprirodzenych hrdinov a prave preto tento Batman previsuje dnesne pestrofarebne detske komixy . A Heath Ledger vo svojej zivotnej ulohe dokazal ze ja PAN HEREC . No musim podotknut ze Burtonova dvojka zostava neprekonana - aspon pre mna . Hodnotenie - 95%

Jason X (2001)

Zabavna amaterska blbost , s tymi najtrapnejsimi hereckymi vykonmi ake som kedy videl . Jason bol rovnako cool ako vzdy

Kurýr (2002)

Francuzska nadupana akcna pecka , ktora divakovi ponukne cistych 90 min skvelej zabavy

Kurýr 2 (2005)

Jason Statham je coolovy v kazdom filme a Kurier 2 nieje vynimkou , lenze samotny film za vela nestoji a je strasne prepisknuty . Na druhu stranu ako oddychovka ujde

Kurýr 3 (2008)

Kurier je spät a po debilnej dvojke si napravil aspon ako tak reputaciu . Netvrdim ze tento diel nieje miestami prehnany , no popri dvojke je to viac pri zemi a niekolko nasobne zabavnejsie . Nebola to jednotka ale bavilo ma to

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Blbe a pekne trapne az to bolo fakt zabavne

Batman se vrací (1992)

Dokonalost sama o sebe . Toto je pre mna komixova adaptacia NO.1 , na ktoru nema ani skvela prva cast . Hodnotenie - 100 a viac %

Časové pásmo bylo změněno