Arthur (2011)

Prijemna romanticka komedia tak trochu s inou ustrednou dvojicou . No a po pravde to bola vyhoda . Malo to mnozstvo zaujimavych napadov a fakt vela vtipnych scen , ktore vyborne pobavili . Plnych 5*

Asterix a Obelix (1999)

Pekne a zabavne spracovanie jedneho z najoriginalnejsich europskych komixov

Astro Boy (2009)

Ci uz tento animak nebol vymakany graficky ako animaky od pixaru - je to uplne jedno . Bolo to zabavne , nenudilo ma to ani chvilu a pacil sa mi sci fi namet . Velmi slusna odreagovacka

Avatar (2009)

Jedna sa o film s peknou vypravou - Pandora nadherne zobrazena , no co sa tyka digitalne zobrazenych bojov , vybuchov atd sa Cameron nepriblizil ani trochu na Bayovych Transformerov , ktory ma dych berucu akciu . O Avatare sa to veru povedat neda . Camerom vedel co ma natocit , aby film uspel a to aj natocil - FILM , KTORY OSLNI BEZNEHO DIVAKA

Barbar Conan (2011)

Velmi velke prekvapenie a vobec nechapem preco je tento film dost podhodnoteny . Momoa prekvapil ako sa len dalo , dejova linia by mohla byt asi tazko lepsia a rezia tiez . Vsetky suboje boli natocene profesionalne a hlavne prehladne . Vizual filmu bol tiez na vysokej urovni a velmi sa hodil k danemu zanru , no a cely film bol pekne temny a krvavy ako sa patri . V zhrnuti to bola vyborna vypravna akcna fantasy , ktora nenudila jedinu sekundu .