Poldové (2010)

Po sklamani Willisovho filmu Surrogates som zase s Willisom a jeho filmom na 100% spokojny . Nechybala tu akcia , cele to bolo v sviznom tempe bez hluchych miest a na zaver komedia v ktorej nechybalo nespocetne mnozstvo perfektych hlasok ala B.Willis - T.Morgan - S.W.Scott . Nedostal som od toho filmu to , co som od neho cakal , ale to , po com som tuzil . Konecne taka spravna akcna komedia

Hory zalité krví (2009)

Na to ze som od toho ocakaval , nejaku napinavu vyvrazdovacku - ma to sklamalo . Napetie ziadne , aj vrazdenie vyzeralo uplne trapne bez akehokolvek napadu a dokonca aj hlavna zaporna postava nemala ani kuska ako takej charizmi . Obycajna trapnost na jedno pozretie

Policajti na baterky (2003)

Dost nizko hodnotena komedia , no moje ocakavania uletenej oddychovky naplnila . Non stop zabava

Domácí mazlíček (2008)

Nebolo to az take zle ako som si myslel ze to bude . Na jedno zhliadnutie uplne v pohode a dalo sa na tom aj zasmiat .

Skandály ze života zvířat (2008)

tolko znamych tvari a taka sracka z toho vysla . Netvrdim ze som sa nezasmial ani raz , ale strasne amatersky pocin to bol . Aj taketo zverstva musia asi vychadzat . Co uz

Exmanželka za odměnu (2010)

Posobilo to na mna presne tak ako malo . Da sa povedat , ze cely film som sa pekne bavil a to bolo hlavne . Nechybali tu ani hlasky ci uz od hlavnej dvojice alebo vedlajsich postav . Dalo mi to presne to , co som od toho cakal - nic viac a nic menej

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Kym prva diel , bola pekne nadupana zabava , tak druhy diel mu uz nesiaha ani po päty . Mozno je to tym ze neprinasa nic nove a tym padom ma uz nedokazal ohurit . Akcia tomu sice nechyba , no nic viac tam nieje . Druhy diel je taka obycajna az jemne podpriemerna akcna jednohubka

Pearl Harbor (2001)

Samozrejme sa nejedna o ziadny druh vojnoveho filmu ale megalomanska zabava M.Baya , no aj napriek tomu mam rad jeho filmy , ako aj tento . O nude sa ani hovorit neda a scena napadnutie Pearl Harboru je jednoducho perfektna . Bay sice netoci umelecke filmy , ale za to dokonale zabavne a P.Harbor nieje vynimkou

Černá Dahlia (2006)

Celkove hodnotenie filmu je tu podla mna az moc podhodnotene . Nieje je to ziadny priemerny krimi triler , ale krimi na dost vysokej urovni , ktora fanusika zanru urcite potesi . Filmu nechyba slusna zapletka , zaujimave postavy , skvela spinava atmosfera doby a huste napetie . Je to triler ktoremu v mojich ociach nechyba nic a B.D.Palma si svoju pracu spravil na jednotku

Ohňostroj marnosti (1990)

Je to film ku ktoremu som si ako fanusik Willisa nevedel dlhsiu dobu najst cestu , no ked som si ju aj nakoniec nasiel tak film mi nedal nic viac ako priemernu zabavu