Defendor (2009)

Zaujimave to rozhodne bolo , a Woody H. dokazuje ze je vyborny a hlavne talentovany herec , no aj napriek tomu mi tam nieco chybalo aby som zvysil hodnotenie

Neubližujte mé dceři (2008) (TV film)

Na Tv pomery velmi slusny pocit a v hlavnej ulohe s charizmatickym R.Steinkem alias Thomas - Kobra 11

Prokletý ostrov (2010)

Dvojica Scorsese - Dicaprio fungovala zase so 100 percentnou dokonalostou a maly vystup J.E.Haleyho stal za to tiez

Nový svět (2005)

Pre mna obrovske sklaamanie a este väcsia nuda

Hory mají oči (2006)

Tento horor je dokonalost sama o sebe a som rad ze este stale sa najdu kvalitne horory

Kniha přežití (2010)

Ako mi ocakavania nenaplnil The Road , tak isto ano Book of Eli

Alenka v říši divů (2010)

Velmi ale fakt velmi som sa tesil na tento film a to co som zazil po zhliadnuti 3D prevedenia , ktore bolo urcite zaujimavejsie ako prave 2D som necakal . Johnny Depp zase ukazal svoj talent a bol skvely ako stale , no zbytok filmu bola jedna velka nuda a sklamanie . Jednoznacne najslabsi film v spolupraci Depp a Burton . Nebyt Deppa , ktory to cele tahal , isiel by som z hodnotenim este dole .

Ve stínu upíra (2000)

V prvom rade to s hororom ma spolocneho velmi malo a druhom rade to bol sice velmi zaujimavy film , ktory sa aj pekne rozbiehal , no nerozbehol sa . V celku sa na to dobre pozeralo , ale nebolo v tom nic , kvoli comu by som raz zvazoval druhe zhliadnutie

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Bolo to sice dopozeratelne ale ziadny zazrak sa nestal . Bolo to o dost nudne , zbytocne dlhe a miestami az moc trapne . Prvy diel sa s tymto neda ani len porovnat . Keby to malo 90 min a boli by prave vystrihnute trapnosti a nuda dal by som 60% , ale takto viac ako 40% nemozem dat . PS: druhym dielom sa odradit este nedam , a mozno este ostatne diely dokazu prekvapit