Král džungle (1997)

Je to taka velmi zabavna vec z mojho dectva a mam ten film rad

Dožeň, co se dá! (1999)

Tento film je dokonala ukazka toho ako ma vyzerat jedna velmi stylova komedia

Inkoustové srdce (2008)

Je sice pravda ze ked som na tento film videl prvy krat reklamu , tak som sa rozhodol ze toto musim vidiet , lebo to bude pekna fantasy , ktora sice nakoniec aj pekna bola , no nebola o nic lepsia ako 90% priemernych takto zameranych fantasy filmov . Pre mna taka jednohubka

Denní hlídka (2006)

Dvojke som dal taku istu sancu ako jej predchodcovi , no je to taka ista ak nie este horsia blbost galaktickych rozmerov

Noční hlídka (2004)

Jedine jedno pozitivum filmu je jeho vizual , ktory je zvladnuty . No a film ten sa uz asi horsie zvladnut ani nedal a cele to vyzera ako keby boli jeho tvorcovia cely cas v nejakom omamnom opojeni

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Na tento film si urcite este par krat spomeniem , lebo taketo skvele krimi sa hlada uz len tazko . Cely film ma taku ponuru atmosferu spinavych NY ulic a pekne zatuchlych domov . Hlavny traja Hawke , Gere a Cheadle sa do svojich roli vzili tak ako mali a kazdy z nich podal velmi slusny herecky vykon , no a W.Snipes vo svojom mini comebacku dokazal ze este stale ma na to . Som velmi spokojny . Hodnotenie - 80%

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Ked ma vo filme o mumiach nadchne najviac Yeti scena , tak nieco nieje v poriadku . O proti prvym dvom dielom ktore ponukaju divakovi pekne dobrodruznu jazdu , sa tento mix vsetkeho nechyta

xXx: Nová dimenze (2005)

Da sa na to pozerat a aj bezproblemov dopozerat , no nieco tak prepisknute ako je toto sa fakt tazko hlada

Strašidelný autobus (2005)

Prva polovica filmu , kym este nesli na vylet autobusom bola za 4 ale druha kde to zacalo byt uz dost nudne tak za 2 . Vcelku to bolo take male prijemne prekvapenie z europy