Z džungle do džungle (1997)

Pekna rodinna komedia , ktora patry medzi tie najoblubenejsie v danom zanry

Fanoušci (2009)

Cakal som ze to bude nejaka originalna uletena komedia , ale bol to iba pozeratelny priemer , na ktory si onedlho ani nespomeniem a ani nebudem vediet o com to bolo

Princezna a žabák (2009)

Klasicka pekna disneyovka , ktora prevysuje nad väcsinu dnesnych animakov hlavne svojim carom starsich rozpravok a vobec jej neublizilo ze je kreslena , no prave naopak to potesilo .

Detroit Rock City (1999)

Brutalna rockovo teenegerska komedia , ktora nema chybu a pekelne pobavy

Padlé umění (2004)

Napad zaujimavy , no nedotiahnuty . A dokonca ma to rozosmialo minimalne

Cesta (2009)

Jeden z tych filmov , na ktory ma nalaka trailer a potom film pekne zklame . Nebol to sice uplne zly film , ale bol to dost tazky film a mal som problem dopozerat a dokonca netrval ziadnych 111 min ale horko tazko 80 min . A dopozeral som ho len preto , lebo som kazdu chvilu cakal na nejake to odovodnenie - co sa stalo . Inac som sa fakt dost nudil , aj ked atmosfera bola dobra , herecke vykony tiez , ale to na dobry film nestaci . A asi najviac mi vadilo , ze dej filmu ako keby chodil stale dokola a takmer vobec nenapredoval , tym myslim ze sa drzal v jednej rovine . V zhrnuti to bol velmi jednoduchy film . Ale musim uznat ze tak pekne ma trailer ojebal uz davno , asi som mal velke ocakavania .

Planeta 51 (2009)

Viac menej bezchybna rozpravka , ktora slusne pobavila . Urcite nad priemer . No a maly pes ako votrelec , tak to nemalo chybu a prieskumny robot tiez super

Legenda o Vánocích (2007)

Sice viac menej smutna a dojimava rozpravka , ale zivot tiez nieje stale sama idilka . Velmi pekna rozpravka

Bílý duch (1988)

Videl som to este ako maly na vhs a viem ze vtedy sa mi to pacilo aj ked som mal iny pohlad na filmy ako teraz . Teraz si uz na to velmi nepametam , ale z nostalgie 80%

Pianista (2002)

Velmi pekna drama , ktora ma nenudila ani sekundu a sceny bojov , ako napriklad tanky palia na budovy su silnym zazitkom