Zdrojový kód (2011)

Vyborna az spickova , prespekulovana a hlavne zimomriavkova zalezitost . A ze to koci happyendom ? A co ! Netreba pri kazdom filme plakat , alebo nie kazdy vyborny film musi skoncit smutne . Velmi ma tento film potesil

Z džungle do džungle (1997)

Pekna rodinna komedia , ktora patry medzi tie najoblubenejsie v danom zanry

Zelenáč (1990)

Eastwood a jeho hlaskujuce role nemaju jednoducho chybu a velmi dobre sa pozera na tieto jeho filmy . A aj Zelenac patry presne medzi tieto filmy

Zelené peklo (2003)

Nic ale vobec nic som od tohto filmu necakal , no ja som bol milo prekvapeny . Bolo to pekne zamotane , napinave s vybornym Travoltom . Bol som velmi spokojny

Země kůlů (2010)

Film som si pozrel kvoli spickovemu traileru , ktory pekne pomali serviruje napätie a strach z nepoznaneho . Trailer by bol jednoznacne na plne hodnotenie , no ako som dopozeral film , tak som nechapavo krutil hlavou . Co to malo byt ? Netvrdim ,ze sa jedna o v celku zly film , na ktory sa neda pozerat , no uplne postradal horovovu atmosferu a vobec z neho nesiel ani chvilu strach . Dokonca , niekde v polovici filmu som sa isiel presvedcit na net , ci vobec pozeram spravny film , ku ktoremu patri ten originalny a hlavne napinavy trailer . A po mojom zisteni patril . Velmi velka skoda a konec koncov ma to aj pekne nasralo

Země mrtvých (2005)

Hlavne sa mi pacila celkova temna atmosfera , ktora robi z filmu nieco viac . Zombici su super a krvave efekty bez chyby , no a mozem si dovolit povedat ze tam nieje skoro ziadne nudne miesto . Dostal som co som cakal . Velmi zabavny a dobry zombie horor

Zita na krku (2011) (seriál)

Je to sice trapne , no zaroven smiesne a da sa na to slusne zasmiat .

Zodiac (2007)

Zhrniem to , ako väcsinou . Fincher to zmakol na jednotku a pre mna dokonalejsie ako Sedem . Atmosfera filmu je tak pekne husta az som bol uneseny . Herci hraju vyborne a DOWNEY perfektne . Spicka zanru

Zrcadla (2008)

Hodnotenie - 82%