Příběhy slavných - Naška, slečna z dobré rodiny (2007) (epizoda)

Pro laiky velmi příjemný dokument o Nataše Gollové, avšak je pravda, co píší v komentářích Véča a Marthos, opravdu když se člověk trochu vyzná a vezme to z jiného pohledu...

Milenci a vrazi (2004)

Knihy Vladimíra párala nejsou zrovna mé oblíbené a tento film podle jeho knihy mě také nezaujal i přesto že zde hrála celá řada výborných českých herců. Půl * navíc za to, že to bylo točeno v mém studentském městě Ústí nad Labem:)

Skryté zločiny osmašedesátého (2008) (TV film)

Excelentní pravdivý dokument o historickém milníku československé historie s vhodně zvolenými archivními záběry a komentáři.

V hlavní roli Pancho Villa osobně (2003) (TV film)

Tento snímek,který je opravdu natočen podle skutečné postavy mexického revolucionáře, je pojat velmi americky. Škoda, že se nezachoval původní film, který byl opravdu kdysi v roce 1914 natočen.Jinak ale role Antoniovi Banderasovi sedla, takže na nás zapůsobí alespoň trochu ze skvělého scénaře.

Kristian (1939)

Nezapomenutelná role Oldřicha Nového, který se tímto snímkem stal věčným....

Chaos (2005)

Nic extra.Na to, že tam hrál Wesley Snipes a Jason Statham bych očekával ještě větší akce, ikdyž střílečky a exploze tu jsou:) Závěrečný zvrat mi přišel docela dobrý a proto i za herecké obsazení přidávám jednu hvězdu navíc.

Coach Carter (2005)

Samuel L.Jackson zde výtečně ztvárnil coache,který z ourtsiderů udělá hvězdný tým, o což ale hlavně v tomto dramatu nejde. Podtext příběhu, kdy se z mladých kluků stávají muži je dám pravdivou událostí. Pro milovníky basketbalu nezapomenutelný zážitek pro ostatní příjemné pokoukání.

Zvíře (1977)

Ikdyž Belmondo není můj oblíbený herec, v tomto snímku mě nadchl,jeho dvojrole byla skvělá.Divák se mohl bavit od první do poslední minuty.Ztvárnění Bruna Ferrariho a převlékání Belmonda za invalidu je nezapomenutelné.Krásu do snímku dodává úžasná Raquel Welch.