• Pohádka

Nebát se a nakrást (1999)

jedna hvězdička za Miloše Kohouta, druhá za psychiatra Kanyzu a vážnýho Ludka Sobotu jako ředitele sklárny a třetí za hlášku: Kam to jedete? Do prdele, vole!!!

Ten chlap je magor! (1989)

recenze od POMO řekla vše, Kitanovi filmy jsou moje krevní skupina, miluju tu kombinaci brutality a černýho japonskýho humoru.

Oddělení zvláštní péče (1980) (TV film)

trošku sci-fi o tom, jak se můžou všichni-kurátorka, nebo mistr v továrně přetrhnout, aby se stali z kriminálníků vzorní občané tehdejší socialistické vlasti. Svojtku jsem nikdy moc nemusel, ale tady mu to hraje parádně.

Jak byste se zachovali (1981) (pořad)

neznal jsem, poznal jsem až díky ct3 a není to vůbec špatný, zajímavě složený moderátorský duo-matador Šimek a pro mě překvapivě vtipnej Suchánek plus taky vtipnej Bubeník. Některý rešení těch lidí ve studiu bylo vtipnější, než výslednej minifilm od profesionálů.

František je děvkař (2008)

Polášek mě připomíná víc retarda, než devkare, vůbec celá ta švédská trojka vypadá divně. Jedná hvězda za Petru Nesvacilovou, je to kus a druhá za pár povedenejch hlášek

Pomocník (1981)

Film plnej krasnejch zenskej, az na ty charaktery

Tichá domácnost (1986) (TV film)

Výbornej Moučka, hodně vtipný dialogy a pravdivě vykreslený ženský:)

Ženy v běhu (2019)

Kýč jak poleno, nulový překvapení, jen ten Vetchý a hovno z písmenkový polívky za dvě hvězdy