• Pohádka

Opory společnosti (1972) (TV film)

Neuvěřitelně nadčasová hra s překvapivě "dobrým" koncem, vyborný herecký výkony, top Luděk Munzar - trenink na W. Kufalta a Jana Petrovická, krásná hudba Zdeňka Lišky a pro mě největší překvapení: Sokolovský jako režiser, kterýho mám spojenýho jen s nomalizačníma srackama. Závěrečnej Munzarův projev, to byl úplnej Hitler, akorát že Ipsen napsal tuhle hru 12 let před jeho narozením.

Hříšnice (2017) (seriál)

Skvělý mystery, skvělej Bill Pullman, skvělá hudba, dal jsem to za 2 večery

Poručík Petr (1981) (seriál)

Stropnickýho moc nemusím, ale tady se mi líbil, příběhy uplně bez napětí s triviální zápletkou, ale přesto asi o fous lepší, než Případy poručíka Haniky a to mám Dlouhýho fakt rád. Životní role Pavla Havránka, kterej když se rozkřičel jako zlej policajt, šlo z něj všechno, jen ne hrůza.

Děkuju, pane profesore (1982) (TV film)

Upřímně, když jsem to videl poprvé, nenapadlo mě, že datum natočení je rok 1982, tipoval jsem tak rok po "revoluci". Ani se nedivím, že první repríza byla až po listopadu.

Já jsem vrah - V pasti (2020) (epizoda)

odporná bába, to zapojení svejch dětí do pohřbení manžela, to mě přišlo ještě horší, než ta vražda

Já jsem vrah - Tiché svolení (2020) (epizoda)

chlap to drží celej život v sobě, poprvý odvypráví svůj příběh po skoro čtvrt století na kameru, týden po natáčení mu zjistí rakovinu a do měsíce umře...neuvěřitelný

Já jsem vrah (2018) (seriál)

u většiny případů zajímavě vypointovaný závěry-viz.komentář Hpatrik

Volejte Saulovi - Pád (2017) (epizoda)

Poprvý jsem pochopil Chucka a jeho averzy vůči Jimmimu, když rozjel akci v domově důchodců proti Irene.Kluzkej Jimmi.

Volejte Saulovi - Série 1 (2015) (série)

Nejsilnější moment první serie? asi ten, když Jimmi zjistí, že ho ve firmě nechce Howard, ale brácha Chuck