7. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

pátek 10.8.2018, 21:00, Letní kino Boskovice, vstupné v předprodeji 200 Kč/noc, 300 Kč obě noci

O AKCI

Milí ČSFĎáci, sedmý FILMOVÝ VÍKEND ČSFD.cz se bude konat opět v Boskovicích. Čeká vás dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 10. srpna do nedělního rána v parádním Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, ale je užitečná. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce, obdrží u vstupu do letňáku lístek do filmové tomboly a prvních 100 příchozích v pátek i v sobotu obdrží DVD dárek s áčkovým filmem dle vlastního výběru. Nemluvě o stovkách originálních filmových plakátů od českých distributorů, které si mezi sebou rozeberou dřívější příchozí. Obě noci bude přítomný fotokoutek Youbox s grafickými náměty akce, do kterých se budete moct “vklíčovat” a své dílo sdílet na sociálních sítích. Filmy začneme promítat oba večery přibližně ve 21:00 a v průběhu obou nocí vylosujeme desítky výherců různých filmových dárků.

 VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A HLAVNĚ PITÍ

Na letošek jsme pro vás nachystali hned několik vychytávek, aby byl Filmový víkend ČSFD.cz zase o kousek lepší. V první řadě máte nově možnost si koupit svoje lístky v předprodeji za výhodnější cenu. Lístek na jednu noc v předprodeji vyjde na 200 Kč, na obě noci 300 Kč. Na místě budou obě varianty o 50 Kč dražší. Předprodej najdete na webovkách letního kina v Boskovicích, e-mailové potvrzení o koupě vstupenky (e-ticket) si vytiskněte a přineste sebou. V ceně je každou noc zahrnuta projekce tří snímků v původním znění s českými titulky. Pro hladové krky bude k dispozici stánek s hromadou grilovaného masa, klobásek a dalších dobrot. Žíznivé krky uspokojí pivo a limonády z místního pivovaru Černá hora a minulý ročník si připomeneme nefiltrovaným speciálem "Česko-Slovenská filmová jedenáctka" od Pivovaru národní. Letos posílíme tým u výčepu a zvýšíme počet výčepních zařízení, aby fronty pěkně odsýpaly.

Pátek 10. srpna:
Vesmírná moc

Avengers: Infinity War

Ant-Man a Wasp

Solo: Star Wars Story
Sobota 11. srpna:
Noc příšer

Jurský svět: Zánik říše

MEG: Monstrum z hlubin

Deadpool 2
 

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Letos pro vás vybudujeme stanové městečko kousíček od letního kina, v areálu krásné zámecké zahrady. Cena bude sympatických 50 Kč na osobu a noc a 50 Kč za auto. Parkovat bude možné přímo v areálu stanového městečka na vyznačených místech. S umístěním stanu i auta vám na místě poradíme. Ve stanovém městečku budou k dispozici mobilní toalety. Do sprchy budete moct zajít do nedaleké Základní školy Boskovice, a to dopoledne mezi 10. a 12. hodinou a odpoledne mezi 15. a 17. hodinou. Poplatek za sprchu bude 10 Kč za osobu. Umývárky a toalety navíc vám budou k dispozici celý víkend i přes den přímo v areálu letního kina. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Stanové městečko pro vás bude otevřené od pátečních 15 hodin. V neděli je “check-out” v dopoledních 11 hodin.

 


DOPROVODNÝ PROGRAM

Protože v sobotu končí promítání filmů krátce před svítáním, bude dost času se dopoledne dosyta vyspat a ještě vyrazit na výlet za nějakou tou akcí a zážitky. Kousek od stanového městečka je koupaliště a Boskovice nabízejí taky další možnosti, jak příjemně strávit sobotní odpoledne. Navštívit můžete westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek se zámeckým skleníkem, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta či k vodní nádrži. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové “hajkové” vzdálenosti.

 

POTVRZENÍ ÚČASTI A JEHO VÝHODY

Zdejší potvrzení účasti na FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD.cz není povinné, ale organizátorům dá předběžný odhad návštěvnosti a pro účastníka má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do tomboly a coby jeden z prvních 100 pátečních a sobotních příchozích ČSFD uživatelů také DVD s áčkovým filmem, potvrď svoji účast formulářem níže. Ve formuláři zaškrtni, jestli se zůčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 3 dny před začátkem akce, tedy v úterý 7. srpna v 19:00. U vstupu do letňáku (nebo stanového městečka) pak řekneš svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků (a současně ti bude poslán na e-mail), předložíš e-vstupenku z předprodeje nebo zaplatíš vstupné a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

 

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace