Reklama

Reklama

12. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

Drazí, počasí vypadá všelijak, ale pořád se může stát, že budeme mít bez deště aspoň jednu noc :-) Vezměte si sebou teplejší, nepromokavé oblečení a deštníky, a nejsilnější filmovou sestavu v historii Filmového víkendu ČSFD si užijeme v dobrodružném módu. Gastro nám pro chladnější noc přislíbilo čaj, kávu, svařák, punč i grog, a budeme pro vás mít připravené i pláštěnky. Kdo přijde dřív, může si obsadit místo v jednom ze dvou zastřešených hledišť s celkovou kapacitou 150 ČSFĎáků.

Během akce parkujte na vyhrazených parkovištích, pro účastníky je zřízeno parkoviště na Náměstí 9. května (pokračování ulice Šemberova) a v ulici U lázní. Více v interaktivní mapě. Nelze parkovat v ulici Pod Klášterem (u stanového městečka), ulice musí zůstat průjezdná. Prosím respektujte, že s ohledem na parkovou úpravu je naprostý zákaz vjezdu vozidel do stanového městečka na louce pod zámkem.

Filmové plakáty k rozebrání budou letos umístěny v budově Zámeckého skleníku u Letního kina a to v pátek a v sobotu od 18:00 do 21.00.

Předprodej za zvýhodněnou cenu končí ve čtvrtek večer. Od pátku bude možné koupit vstupenky online pouze za plnou cenu.

Psi mají do areálu letního kina vstup povolen.

pátek 04.08.2023 21:00, vstupné v předprodeji 300 Kč / noc, 500 Kč obě noci (na místě o 100 Kč více)

O AKCI

Milí filmoví nadšenci, na dvanáctém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 4. srpna do nedělního rána v čerstvě zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Akce je dostupná každému, ale být zároveň uživatelem ČSFD se vyplatí. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce a u vstupu do letňáku předloží VYTIŠTĚNOU e-vstupenku na akci, zakoupenou v on-line předprodeji, obdrží lístek do bohaté filmové tomboly. Letos vám opět rozdáme více jak 4 000 filmových plakátů od českých distributorů a novinkou budou hned dva “bonusové” filmy sobotního odpoledne v kamenném kině Panorama. Hlavním partnerem Filmového víkendu ČSFD je Volkswagen Financial Services - specialista na financování nových i ojetých vozů a náš dlouholetý spolehlivý partner. Dalšími partnery jsou ViewSonic, Slavia pojišťovna, Chio, TP-Link a TEPfactor.

VSTUPNÉ A FILMY

Vstupenky doporučujeme koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu Letního kina Boskovice. Lístek na jednu noc v předprodeji stojí 300 Kč, na obě noci 500 Kč. Na místě budou obě varianty o 100 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky s čárovým kódem si sebou prosím přineste VYTIŠTĚNÉ. U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce odolný papírový náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční). V ceně je na každou noc zahrnuta projekce všech filmů v původním znění s českými titulky a sobotní odpolední projekce v kamenném kině Panorama jsou dostupné zdarma držitelům červených (dvounočních) náramků, anebo za 100 Kč komukoliv dalšímu.
12. Filmový víkend ČSFD otevřeme nejočekávanějším filmem léta, Nolanovým Oppenheimerem, po kterém bude následovat pátý Indiana Jones s podtitulem Nástroj osudu. Projekce těchto dvou dlouhých filmů páteční noci spolu s rozdáním první poloviny cen z tomboly bude končit nejdříve ve 3:30.
Sobotní noc odstartujeme další luxusní přehlídkou kaskadérských kousků Toma Cruise - sedmou Mission: Impossible s podtitulem Odplata - První část. Po rozdání tomboly bude následovat Barbie s Margotkou a Ryanem Goslingem a sobotní noc uzavřeme akčňákem s Jasonem Stathamem Meg 2: Příkop.
Na sobotní odpoledne jsme pro vás v kamenném kině Panorama připravili dvě “bonusové” projekce filmů. Od 14:00 vás pobavíme hereckými hvězdami nabitou komediální novinku Wese Andersona Asteroid City, a od 17:00 vám promítneme pátý díl hororové série Insidious s podtitulem Červené dveře poprvé v režii hlavního představitele předešlých dílů Patricka Wilsona. Držitelé červeného (dvounočního) náramku mají vstup na obě projekce zdarma, a kdokoliv další má oba filmy za symbolických 100 Kč.

Pátek od 21:00 v letňáku
Sobotní odpoledne v Panoramě
Sobota od 21:00 v letňáku
všechny plakáty

OBČERSTVENÍ

Občerstvení nám letos zajistí provozovatel wellness Hotelu Stará Škola. Ve stáncích v areálu letního kina, které budou nově otevřené taky v sobotní odpoledne, máme přislíbených osm píp s dvanáctkovou Plzní a desítkovým Radegastem, nealko i alko drinky, kávu a čaj a následující chuťovky s cenami do 180 Kč za porci:

  • Krůtí gyros v pita chlebu, tzatziki
  • Jehněčí kebab v tortille se zelným salátem
  • Poke s marinovaným sýrem, mangem a řasou wakame
  • Hamburger s trhaným vepřovým masem a zelný salátem
  • Hamburger s pštrosím masem, chilli a salsou z manga
  • Hamburger s grilovaným hovězím masem
  • Hot dog se smaženou cibulkou a BBQ majonézou
Ve stanovém městečku vás na snídaních s cenami do 100 Kč za porci obsloužíme míchanými vajíčky, fazolemi v rajčatové omáčce, lívanečky s horkým ovocem anebo párky.

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Stanové městečko se nachází kousek od letního kina, v areálu Zámecké zahrady. Otevřené pro vás bude od pátečních 15:00 do nedělních 12:00. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Stanové městečko bude disponovat mobilními toaletami a korýtkem s pitnou vodou. Cena za stanové městečko bude 100 Kč na osobu za noc. S koupí vstupenky obdrží každý stan roli toaletního papíru a pytel na odpadky. S umístěním stanu vám na místě poradíme. Od letočního roku bohužel již není možné parkovat v areálu stanového městečka. Doporučené parkovací zóny zdarma můžete vidět na přiložené mapě anebo na interaktivní mapě. Umývárky a sprchy vám budou k dispozici v budově Městských lázní (ulice U Lázní 2182) v pátek od 17:00 do 21:00, v sobotu od 12:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 12:00. Toalety v horní části areálu letního kina vám budou k dispozici po celou dobu akce.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Páteční i sobotní večer v letním kině budeme od 20:00 do 21:00 hrát skupinové hry od našeho partnera TEPfactor. Hry budou každá pro teamy 2-5 lidí a budou čtyři: “Hlavolam” (čas hraní do 10 minut), “Věž” a “Pentagon” (každá čas hraní do 5 minut), a speciál “Jenga” s časem hraní do jedné hodiny. Vítězné teamy každého večera vyhlásíme a obdarujeme počas noční tomboly.
Sobotní odpoledne můžete tradičně strávit na boskovickém Koupališti Červenka, na které budete mít v pátek, sobotu i neděli s obrandovaným náramkem kterékoliv barvy vstup za poloviční cenu. Zcela zdarma pak můžete s obrandovaným náramkem navštívit místní vyhlídkovou Radniční věž v centru města, která bude v sobotu i neděli otevřená 8:00-12:00 a 13:00-17:00. K dispozici Dále pak můžete navštívit westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové vzdálenosti.

POTVRZENÍ ÚČASTI A KOUPĚ ZVÝHODNĚNÝCH E-VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI

Registrace na ČSFD není pro účast na akci povinná, ale má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do tomboly, pořid si vstupenku na 12. Filmový víkend ČSFD v předprodeji on-line a potvrď účast formulářem níže (musíš být přihlášený). Ve formuláři zaškrtni, jestli se zúčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 2 dny před začátkem akce, tedy ve středu 2. srpna v 19:00. U vstupu do letňáku pak řekneš svoji přezdívku, předložíš vytištěnou e-vstupenku s čárovým kódem (nebo zaplatíš vstupné) a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (daný link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Reklama

Reklama