Záhadný vesmír

(TV seriál)
  • Rusko Mysteries of Space
Dokumentární
Rusko, 2017, 44 min

Vývoj světového vesmírného programu ovlivnil velkou měrou také Sovětský svaz. Nedávno odtajněné informace podávají detailní svědectví o práci v ruském vesmírném programu. Otevírají se ale také otázky, které se odborníci bojí vynést na světlo světa... (TV Prima)

hygienik

Konšpiračné seriály sú súborom nezmyslov, ale Záhadný vesmír nám predkladá neopozerané teórie (Mesiac je stroj na výrobu matrixu (hologramov) na Zemi. Ľudia neosídlia Mars ale Venušu, kde je už teraz život (chrobáky). Ruská verzia je zábavnejšia než americkí Vetřelci dávnověku. ()

mnx odpad!

Další z ruských bizár show, převlečená za seriózní dokument a vysílaná na Primě, podobně jako Podivuhodná věda a další. Výňatek: Ruští vědci objevili, že na Venuši byl kdysi bohatý život, také zrekonstruovali podobu Venušanů, dokonce i jaký měli mozek a spánek. Dále z rentgenových snímků zrekonstruovali dávné venušské stavby a města. Sledoval jsem ten jeden díl a přemýšlel, jestli jim tyhle hovadiny pouští i doma, nebo jestli je to v rámci hybridní války určené jen na vývoz.. ()

r6AndrEw odpad!

Tohle si fakt pustte jen kdyz chcete ztratit nejaky cas a mozna se trochu pobavit:D Jo a k té Venuši - rusáci na všechno přišli, ale jinak celý internet mlčí. Dál také uvádějí, že sovětští vědci již v sedmdesátých letech úspěšně vytvořili fungující uzavřené prostředí a jsou tedy průkopníci záchrany lidstva před katastrofou.. ()

jeany23

Konspiračky mám ráda, ale i toto je na mě už silná káva. Nebo Rusové zamrzli v éře bolševiků ? Některá "fakta" zde servírovaná jsou očividné fejky, bláboly a spekulace. Čímž jsou nechtěně zábavné. Ale zkuste brát vážně dokumentární seriál, kde v každém díle, v každé druhé větě zaznívají bombastická slova jako "šokující", "neuvěřitelné" atd. ()

BoKo_CzT

Úplne rovnaká konšpiračka, ako Ancient Aliens. Z toho dôvodu by som bol zvedavý na argumentačnú bázu tunajších "recenzentov", keďže Ancient Aliens tu má nejakých 70 %. Mne neznámou otázkou ostáva, či je dôvodom iba to že túto konšpiračnú absurdnosť robili Rusi, alebo za takýmto rozdielom medzi Ru a Us verziou stojí nejaký objektívny dôvod??? Niekto v komentári písal k tejto absurdnosti, že vystupujúci pravdepodobne ani nevyštudovali. Pýtam sa, či si je istý, že vystupujúci v Ancient Aliens vyštudovali? Preto, aby som vyrovnal tento logicky nezdôvodniteľný nepomer v hodnotení dvoch hovadín, odôvodniteľný iba xenofóbiou tunajších recenzentov, som nútený dať tejto blbosti plné hodnotenie. ()