Taxi Driver - Season 2

(série)
Jižní Korea, 2023, 18 h 40 min (Minutáž: 70 min)

Epizody(16)

dannyyy

Druhá série nezklamala. Drží stejné tempo, jako to bylo u první série. Vždy jeden případ na dva díly a jeden hlavní, který se řeší pomalu skoro ve všech dílech, kdy na konci dojde k několika hodně zajímavých zvratů. Tenhle séroš mě opravdu baví a doufám v další pokračování. ()

jarah

Viac akcie, viac bitiek, viac hudby, viac humoru, ale aj viac situácií, ktorých logika stojí na hlinených nohách. Tak ako v prvej sérii, aj tu sa všetky prípady ako nitky zbiehajú do jednej zápletky a rozuzlenie je pomerne zaujímavé, aj keď nie veľmi prekvapivé. Epizódy sú prešpikované odkazmi na prvú sériu a rôznymi náznakmi, akým je napríklad číslo taxíka 5283, ktoré si pozorný divák všimne aj na väzenskom oblečení pána taxikára v záverečnej epizóde. Sympatické je, že napriek Lee Je Hoonovym výborným hereckým výkonom na seba nestrhol akúkoľvek pozornosť a nechal zažiariť aj ostatných kolegov, s nemenej nápaditým vystupovaním. Scéna, v ktorej si Namkoong Min strihol perfektné cameo v úlohe tisícwonového právnika z iného seriálu je nezabudnuteľná. Vidieť tých dvoch zrelých hercov na jednom pľace sa rovná diváckemu orgazmu. Úvodná zvučka z prvej série je témou druhej série a to jej pridáva na atraktívnosti. Za mňa silné štyri. ()