Candido erotico

• USA Man for Sale, A (více)

Mladá dívka Charlotte se zamiluje do Carla, který se živí jako model v erotické live-show. Charlotte netuší, že má Carl milostný poměr s její nevlastní matkou a otcem, navíc docela těžce nese Carlovo zaměstnání. Láska je přesto silnější a mladý pár odjíždí na líbánky do Itálie. (Algen)

Karlos80

Krásná kamera a krásné záběry z Říma a Kodaně, dále stylové exteriéry, trocha psychedelie, zajímavé některé voyeuristické scény (+ nápaditý live sex show a lehčí zvrácenosti), spousta chutné nahoty a soft-core sexu, a hlavně skutečně nádherná Lili Carati na vrcholu své filmové kariéry a krásy. Ona je tu skutečně symbolem nevinnosti a mládí, tak jak tady jsem ji ještě nikde jinde neviděl (snad jen v "Avere vent'anni" ze stejného roku s Gloriou Guidou) a kdo by to do ní řekl, že tato bývalá finalistka Miss Itálie (19 let, 2.místo) natočí ke konci 80 let i pár hard-core porno filmy. Scénář je docela průměrný a příběh jednoduchý, ale mě osobně se na to dobře koukalo a ani mě to moc nenudilo, i když filmík má spíše pomalé tempo a je dost dojemný a melancholický. Vrchol filmu je ale určitě zajímavý. Melodický hudební motiv (z části opakovaně recyklovaný tuším z filmů "Emanuelle e gli ultimi cannibali" nebo "Zombi Holocaust") se zde rovněž perfektně hodil. Nejlepší scéna krom všech těch živých klasických baletních "erotických" vystoupeních v klubu, jednoznačně sekvence ve vlaku. Ajita Wilson tentokrát jen v malé roli, kdy za celý film promluví snad jen 2x. ()

curil

Další italský "stallion" na scéně.  No, nakonec se ukáže, že mu jeho pánská   ozdoba bez voyeurského diváctva je k ničemu.   Zajímavá zápletka s krásnou Lilli Carati jako  nevinnou dívčinou Charlotte v hereččině   mládí dvaceti let. Decentní erotické scény   jsou podstatou filmu, vždyť se jedná o   erotické divadlo se svým obecenstvem. Mladík Carlo je opravdu fešák, týpek do erotického filmu, ale typický Ital mi nepřipadá. Objeví   se i Ajita Wilson, o které se domnívám, že byla dříve mužem, ale má pouze jednu z  úvodních scén u fotografa, ještě navíc lesbickou. ()