poster

Cha shou

 • anglický

  Masked Avengers

Akční / Drama

Hong Kong, 1981

Režie:

Cheh Chang

Kamera:

Wai-Kei Cho
 • MaedhRos
  *****

  V Masked Avengers se podařilo oživit napětí a atmosféru z The Five Venoms - a pokud se vám první Venom film líbil, po Masked Avengers rozhodně skočte. Já osobně mám 5V přeci jen raději, ale tenhle film se jim v řadě ohledů výrazně přibližuje - a v choreografii soubojů i množství prolité krve je překonává. Je škoda, že Lo Meng a Sun Chien (o Wei Paiovi nemluvě) už v sestavě chybí, ale Masked Avengers je i přes jejich absenci rozhodně jeden z nejlepších Venom filmů vůbec.(30.8.2007)

 • Modiwish
  ****

  Masked Avenegers - sekta zabíjející snad každého kdo se jim postaví, navíc skvělí bojovnící. Jedna skupina lidí začne proti nim bojovat, avšak ne každému se dá věřit....Masked Avengers je jedna z nejlepších řežeb od Venoms. Super mlátička, která je dělaná podle typické ''Venoms šablony'', akorát tady to má prostě ten náboj, ... Sheng Shiang se bohužel moc nepředvedl, jenom v posledním fightu, kde ta choreografie boje byla pastva pro oči - super práce. Naopak Philp Kwok zazářil.. Někdy mi ale připadalo, že Masked Avenegers jsou až moc přehnaně krutí, ale i to nesníží mé hodnocení. Pokud si to v hlavě seberu a sesumíruji si všechna fakta udělím filmu plné 4*.(14.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace