Yin yao hao qing

• Hongkong Hu dan feng yun (více)
všechny plakáty

Vavča

Tohle už je CATIII, který asi každý nevydýchá, policista, kterému unesou ženu v Thajsku se nenechá zahnat do kouta, spřátelí i s jedním místním gangstrem, který byl původně jeho soupeř, oba se snaží dostat tu samou dívku. Hodně explozivní akce, něco nahoty plus překvapení, které v Thajsku můžete začít. Michiko Nishiwaki tady hraje šéfku gangu, a v několika scénách na vás doslova chrstne kýble fan servisu, že jsou určitě nejen Japonci z toho ještě dodnes bledí, má fakt dokonalé tělo... škoda, že má jen jednu bojovou scénu krátkou až na konci. ()

Lacike

"Pecka" ma úrovni filmu The Avenging Quartet. Čiže solídne herecké obsadenie (drsná sexica Michiko Nishiwaki a všetkého schopní kaskadéri Chin Kar Lok a Chin Siu Ho) od ktorého by ste očakávali skvelú akciu, ale aj keď jej tu je relatívne dosť, tak je na mizernej úrovni. Hromadné prestrelky mi pripomenuli vojnové scény z filmov o bojoch Severu proti Juhu. Záber na jednu stranu staticky strieľajúcich chlapíkov a protizáber na druhú stranu. A po chvíli niekto spadne na zem akože to fakt schytal. No a bitky väčšinou trvajú len pár sekúnd, takže keď si zívnete, tak je už po nich. Naviac sú nonstop zrýchlované takže vyznejú komicky. Sem tam sa tu síce nájde solídny chvat, ale údery postrádajú tvrdosť, za čo do veľkej miery môžu aj extrémne srandovné zvuky. Pri údere to znie jak nejaké čvachtnutie. No a príbeh tiež nestojí za reč. Proste nudná hovadina. Jednu hviezdičku dávam za pár celkom zaujímavých chvatov v záverečných dueloch. Ale ani kvôli nim to nestojí za pozretie. 1/10. ()