poster

Amar Akbar Anthony

Komedie / Drama / Rodinný

Indie, 1977, 175 min

Režie:

Manmohan Desai

Scénář:

Prayag Raj, K.K. Shukla

Kamera:

Peter Pereira

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Tuax
    *****

    Já jsem nadmíru spokojený. Film je mnohem lepší než jsem si troufal doufat, přestože je našlapaný plnou plejádou hereckých hvězd. Líbil se mi ten příběh, jeho zdánlivá spletitost, ale i hravost a zábavnost s jakou se s tím vypořádali. To, že je závěr očekávaný mi vůbec nevadí, protože k tomu pasuje. To, že akcea a rvačky jsou takové jaké jsou, to k té době patří, stačí si vzpomenout na spousty fimu s podobnými rvačkami alá Terence a Spencer z Itálie. Navíc vidět současné staré veterány v jejich mladých letech ve skvělé formě, to byl zážitek. Nejvíce se mi z chlapů líbil Rishi Kapoor, přestože nejdominatnější roli měl zcela nesrovnatelně Amitabh Bacchan. Vinod Khana ušel. Z hlavních hereček jsem zpočátku poznal akorát Shabanu Azmi, docela jsem koukal, jaká kočka to v mládí byla. A nakonec s mi z hereček líbila asi i nejvíce, ačkoliv měla zase nejmenší prostor. Parveen Babi byla asi největší kráskou filmu a Neetu Singh beru pdoobně jako Vinoda, prostě ušla. Finální písnička mi bude v hlavě znít asi ještě hodně dlouhom stejně jako ta finální scéna, která byla opravdovou gradací a pěkným vyústěním celého příběhu. Pro mě osobně skvělý divácký zážitek a neskutečný dojmový prožitek.(25.7.2016)

  • kaylin
    ****

    Výborné herecké obsazení a hlavně skvělá atmosféra, která je dána i stylem, jak byly filmy v Bollywoodu před těmi čtyřiceti lety točeny. Od stylizace kulis přes skvělé oblečení až po samotné herecké a hudební kreace. Dohromady to vytváří zajímavý film, který je zábavný, ale podpořený i určitou hloubkou.(18.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace