Reklama

Reklama

Večírek smrti

(TV film)
  • USA Girls Getaway Gone Wrong
Trailer

Obsahy(1)

Tři nejlepší kamarádky a společný víkend v luxusním hotelu. Co by se tak mohlo zvrtnout? Nic, pokud tedy ráno po večírku nenajdou pod vaším balkonem vaši dávnou přítelkyni mrtvou, a všechny důkazy nebudou ukazovat na vás... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Detektívka hodná Prima Love, čiže lacné herecké prejavy v bohatom prostredí a plno plytkých rečí o sociálnych sieťach, o dôležitosti lajkov a podobných nezmysloch. Devy sú vo filme v skutočnosti atraktívnejšie než tá fotka z menažérie, ktorú hodili na plagát. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Ten film zabíjí mozkové buňky svou debilitou nemám problém s televizními filmy, ale co je moc to je moc. 3 černošky jdou do hotelu slavit narozeniny jedné z nich tam potkají influencerku s ,kterou se dříve bavily , ale ona začala o jedné z nich říkat , že je na staré chlapy a followeři ji opustily a přešly k ní. Tak se pohádají a chtějí odejít pak řeknou, že si to nebudou kazit a jdou na diskotéku tam se pohádají znova a nějaký chlápek jim řekne, že za ně zaplatí útratu, když se udobří tak se udobří a sjedou se a ráno se probudí v jejím pokoji. Ona je mezitím mrtvá vypadla z balkonu a policie to vyšetřuje. A teď přijde to nejlepší ačkoliv to policie vyšetřuje oni si tam normálně chodí mezi lidmi jako by se nic nedělo policistka se zde jen občas objeví , aby se neřeklo. Za celý film nejdou ani jednou na výslech jen jednou se jich optá zda jsou její kamarádky a zda něco ví navíc předpokládám , že by nebylo tak těžké zjistit od někoho z personálu, že nespaly ve svých pokojích, ale to je moc chytré a to tady přece nemůže být. Objeví se video kde se dvě hádají ,ale policie to neřeší sice je to anonymní video, ale slušný hacker by dokázal zjistit kdo to postnul. Pak to režisérce přišlo divné tak je zatkne něco jako detektor lži tam neexistuje tak jsou automaticky vinné. P.s. jdu si vzít něco co mě pomůže proti bolesti hlavy a objedná si chlast to opravdu pomůže. 5 procent za pointu kdo to dělá. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama