Drak z chrámu Šaolin 2: Lehkomyslný bojovník

Chen Chi-Hwa

Jackie Chan

Ching-Chu Chan

Frankie Chan

Já bych druhý díl nazval: Drak z chrámu Šaolin 2 - Boj o hovno. Nebo na hovno? No to je fuk, na každý pád tak trochu nemastnoneslaný drak ze šaolinu bez šaolinu, bez děje a kungfu vrcholného, který mi však z jakýchsi záhadných důvodů, kteréžto sám pojmenovati nemohu, docela sednul a bez problémů jsem tuto Jackieho fašírku pozřel a strávil.(4.8.2017)

• otík

Nebýt to můj chráněnec Jackie, je to za odpad. Naprosto trapná a nudná hříčka o tom, jak se drzý mladík učí kung-fu a jak na konci nakope každému prdel. Zcela nesmyslné scény, ve kterých se hlavní hrdinové řehtají, i když jim jde o život, jsou prošpikovány hromadou mrtvých těl, nad kterými se divák asi měl smát. Podivnost v Chanově filmografii, která nemá nic společného s Drakem z chrámu Šaolin 1.(23.9.2008)

招半式闖江湖 Velmi odlehčená "kunfuňárna" s dvaceti čtyřletým Jackiem, která mě i celkem bavila. Možná i proto, že jsem se dlouho na žádnou nepodíval. Najde se i vtípek alá Bruce Lee, jak už to tak po jeho smrti v Hong Kongské kinematografii bývalo. Souboje mi přijdou v pohodě, i když přechod Jianga z obyčejného tupce v mistra bojového umění, který by před tím dostal nakládačku i od pětiletého dítěte a pak je z něj mlátící mašina, mi přijde násilný. Ale co. Jen s podivem nechápu, proč se tenkrát nesnažili filmaři jít ve stopách mistra Lee.(6.9.2018)

• Monikasson

Žiaľ jeden z tých slabších.Humor tu na mňa nejak vôbec nezaberal a prišlo mi to viac trápne,ako vtipné.A hlavne ten začiatok bol mimo viac než dosť.Vieme,že Jackie si robí z kung fu prdel,ale tu som to nejak nebral.Viac som počas filmu šťukal do mobilu alebo si pisal na FB než sledoval.Pre mňa nie moc zaujímavé dielo.40%.(9.7.2014)

• Rominator

Na tomhle snímku je snad nejlepší pětiminutová titulková bojová scéna, která se sice nebere vážně, ale Jackie zde zparoduje Zatoichiho a vystřídá i jiné kostými. Jackieho se učení bojovým uměním za pochodu v samotném filmu i v průběhu finále už tak zábavné nebylo. Filmu prostě chybí zajímavé a kvalitní souboje.(27.11.2011)

• - Jackie Chan bol okrem stvárnenia hlavnej úlohy i spoluautorom scenára a vedúcim choreografie bojových scén. (Peter-1307)

• - Jackie Chan hrá postavu, ktorá sa volá Jacky Chan. (Peter-1307)