poster

Hua fei man cheng chun

 • Hong Kong

  花飛滿城春

 • anglický

  All in the Family

Komedie

Hong Kong, 1975, 120 min

 • Rominator
  ****

  Film obsahuje dva příběhy, které vypráví manželka svému manželovi. První příběh vypráví o matce, které zemřel manžel a její tři synové jí poté něvěnuji takovou pozornost a úctu, kterou by si zasloužila. Vše se změní ve chvíli, kdy chytrá dcera přijde s nápadem a udělá z ní jen naoko bohatou vdovu. Druhý příběh se točí okolo majitele, který provozuje přepravní služby pomocí rikša vozíků. Z dobrého srdce přijme muže, který byl kdysi bohatý, ale musel opustit svoje město. Tento muž svojí nešikovností způsobí nejeden problém. Mezi jeho zaměstnanci je také mladík Tang (Jackie Chan), který svede mladou dívku a poté je sám sveden ženou svého zaměstnavatele... Sammo Hung Kam-Bo má pouze malou roli a je ho možné spatřit v úvodu jako rikšu, který vyklopí svoji zákaznici. Ve filmografii Jackie Chana je toto první film, kde má milostné scény. Doposud jeho druhým filmem obsahujícím milostnou scénu je Město zločinu (2009).(14.6.2013)

 • - Ve filmografii Jackie Chana je toto první film, kde má milostné scény. Druhý film, který milostnou scénu obsahuje, je Město zločinu (2009). (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace