SOWA - Social Awards Slovakia 2022

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 2022, 140 min

Anketa SOWA - Social Awards Slovakia je 3. ročník ankety, v ktorej fanúšikovia raz ročne hlasujú o najobľúbenejších osobnostiach sociálnych sietí. Kto sa stane víťazom v jednej z 11 hlavných kategórií, ceny poroty a ceny pre TOP osobnosť sociálnych sietí? Priamy prenos moderujú Zuzana Kubovčíková Šebová a Viktor Vincze. Počas galavečera sa môžete tešiť aj na exkluzívne hudobné vystúpenia Tiny, Kataríny Knechtovej, Adama Pavlovčina, či Celeste Buckingham. (TV Markíza)

Arsenal83 odpad!

Nádherné panoptikum degenerácie. V krátkosti sa to nedá ani popísať, čo moment, to grc. Už na začiatku máme tanečné číslo a tam dvaja buzeranti v latexe oviazaní nejakými koženými opaskami na krku sa pobozkajú a kamera na nich, aby sme nezabudli, že je mesiac zvrátenosti. Následne moderátorská dvojica. Slizký Vincze sa chváli, koľko má followerov, pritom sledovať tohto príživníka, čo by bez manželky moderoval už len obecný rozhlas môže len zúfalec. Nevadí, Adela to neskôr pochopí, keď ho ona omrzí a pošle ju do riti. Kačena Šebová ako moderátorka je brutálny krok vedľa, to miestami vyzeralo, že si myslí, že stále natáča sračku typu Cuky Luky. Potom pohľad kamerou do hľadiska a tam obludárium. Každá druhá „žena“ s nafučanými perami, premakepovaná, afektovaná, snažiaca sa zakryť svoju škaredosť tým, že sa urobí ešte škaredšou. A potom odovzdávanie cien. Už len kategória, že za krásu je fail, ale že to vyhrá interrupčná mátoha Lucia Sládečková, čo má nalepené obočie, tetovanie úroveň handra a 3 kilá prachu na ksichte je vizitkou toho, čo sa na sociálnych sieťach nosí. Asi zabudla, že v telke je bez filtrov. Keď prišla ceny odovzdávať Pocisková, to ľudia od úľaku takisto museli byť zarazení v kresle. Obliekla sa totiž do nejakého vreca, čo ani strašiakovi do maku by ste nedali. Za Youtube cenu vyhrala chudera Sandra Svitaková, čo sa hrá na historičku, ale historičkou nie je ani vzdelaním ani vedomím a robí všetko preto, aby sa zapáčila liberálnej obci. Výsledkom toho bolo aj ocenenie neplodnej Hajzelovej, čo so svojím homosexuálnym manželom Kovačičom chce budiť dojem reálneho vzťahu, pritom je to len pre obidvoch maska z núdze. Dostala to za „spoločenskú zodpovednosť“, čo je naozaj na tyčku, keď to dajú, žene, čo otvára Overtonovo okno a chce akceptovať pedofíliu. Attila Végh je vraj najlepší športovec. Nevadí mi, ale lezie z každej konzervy. Podobne Koleník, našťastie tentokrát nenakladal na hoteli Boborovského ale sa len priblblo smial zo všetkého, čo mu prikázali. Detto potom Fero Joke, milý, vtipný, nevadí, ale čo je dôležité, hlavne, že je teplý. Preto bol odmenený aj Pyco, že vraj kuchár, zasmejme sa. Svojho gréckeho nakladača žiaľ nepriviedol. Najlepšia v hudbe. Vraj Sima, čo ani slovensky nevie, ani spievať nevie, nič nevie. Celkovo hrôza. Minule to vyhrala aspoň umelá, drogová Plačková. To bola vyššia úroveň. A to je už čo povedať. ()