Nejnenáviděnější chlap na internetu

• Velká Británie The Most Hated Man on the Internet
Velká Británie, 2022, 2 h 43 min (Minutáž: 43–61 min)

Epizody(3)

Odhodlaná matka chce odstranit z pornostránek fotky svojí dcery a pustí se do drsného online tažení proti bezohlednému zakladateli webu, který intimní fotky zneužívá. (Netflix)

Clark_Kent

Co dokáže takovej floutek, jako byl Hunter Moore za vylomeniny? To byste nečekali.  Jěště, že se do toho vložili Anonymous a toho srágoru pomohli sejmout. Je vidět, že svět internerového porna je celkem dost rozmanitej a tahá davy. ()

Arkagas1989

Týpek, co se s nikým nepáral a tak založil stránku, kde zveřejňoval fotky nahých holek, divný bizardní videa a svět mu ležel u nohou. Do doby, než se na stránce objevily fotky dcery nasrané matky, která to nenechala jen tak, protože dcera se sice vyfotila nahoře bez, ale fotky si poslala jen na svůj mail. Ten jí byl hacknuý a fotky nahrány na tuhle stránku. A jak se ukázalo, nebyla jediná, ale hackuté fotky tvořili přes 40% obsahu. Týpek se začal bát a i když mu Amerika ležela u nohou, protože párty s ním byl sen snad každýho z téhle komunity, stránku nakonec prodal. Tvrdil jak se změnil, ale to byla jen příprava na to rozjet to ještě ve větším.  Obětem hrozilo znovuzveřejnění fotek a videí, které byly definitivně smazány, ale do sporu se opírá Anonymous. A tahle partička zaválela mnohem víc, než FBI, kteří na případu dělali taky.  Internet je špína a tahle porno stránka ničila životy tisícům lidí, protože spojovala fotky s profilama na sociálních sítích. Co z toho plyne? Pro business udělají lidi cokoliv a většinou toho fakt nelitují.  Není to nějakej převratnej dokument, ale zase to ukazuje na to, ať si dáváte bacha na to, co komu a kam posíláte. I Váš mail totiž nemůže bejt úplně oukej.  Moje hodnocení: 7/10 ()

koblenzer53

No ja nevim, náhled na zakomplexovaneho ubliženeho, ktery je strašný borec a tak sem mstí opravdu na úrovni... Juhuuu, potlesk.. A holky co jdou na live chat a pak se diví? No tohle mě moc nenadchlo.. ()

Panza

Po zhlédnutí dokumentu jsem si opět nadával, jakej jsem to kokot, když ztrácím čas s takovými věcmi. Hlavně ještě když první reakce po úvodním díle byly takový, že ten díl fakt nenavnadil na zbytek dokumentu. No kousnul jsem se, dokoukal jsem to a nenávidím se. Super. Doufám, že tímto přesvědčím aspoň jednoho člověka se na to vysrat, aby moje oběť nepřišla vniveč.  Každopádně k věci. V dokumentu se objeví celá řada lidí, kteří celé 3 díly melou furt to samé dokola, a to jak je pan Moore zlej jinoch. Což je pravda, ale vešlo by se to do 20ti minutového dílu. ()

charlotteLnD

Mrs. Law je můj novej woman crush ❤ A všichni co tu píšete, že ty "blbky si za to mohly samy", vražte si tužku do oka a blijte svoje názory leda tak v aleji. Až se budete večer vracet z hospody, kde to vaše žvatlání bylo beztak každýmu u prdele. Páč tím křičíte do světa, že jste nic nepochopili. Mucq :* ()

tinss_18

zaujímavé spracovanie, ukazujúce že za anonymnou klávesnicou je každý hrdina a čo všetko dokáže jeden sociopat bez štipky sebareflexie. na tom všetkom ma zaráža to, aký krátky trest bol Moorovi udelený ()

mia.com

O teto kauze jsem nikdy neslysela, ale tema me zaujalo. Bylo to zajimave natocene, celkem napinave a bohuzel to opet ukazalo, jak mohou byt lide odporni a zvraceni. Ve zkracene verzi se to muze poustet nactiletym, aby nefotili a hlavne neposilali nikomu sve intimni fotky. Vzdy je tu moznost zneuziti. ()

Lamac79 odpad!

Tak vám nevím, ale tyhle čub.y mě akorát serou.. Hlavně ta herecká matka hrdinka. Nebejt lehce známá, tk to ani nevznikne. Sama řikala, že má ráda pozornost.. Taky celkem pochybuju, že si slečna nadělala fotky a nechtěla je někomu posílat xD. Feministickej hnus, do dnešní doby se hodí.  #thefamily ()

Dobry_clovek

Tahle kultura idiotu, kde se vsichni chovaji jako nesvepravni jedinci a potom se divi, ze nekdo bez moralnich hodnot na nich vydelava penize, me moc nebere. Proto jsem to ani cele nedokoukal. Kdyby nekdo natocil dokument o Czech castingu, kde ze sebe stovky holek udelaly za petistovku dozivotni verejnou slapku, dopadlo by to asi podobne. Jen s tim rozdilem, ze nase holky se tak rozhodly samy. Na hloupych a zoufalych lidech se proste vydela nejlip, to znaji vsichni smejdi. ()

Marrakech86

Další poměrně zajímavý dokument na téma sociální sítě a nebezpečí kolem toho. Nedávno jsem viděl podvodníka z Tinderu, ale tohle je teda taky "borec". Nějak mi pořád není jasný, že když někdo umístí mé fotky na webu, tak přece musí mít k tomu svolení a když je šíří bez mého souhlasu, tak musí přece něco na to být nebo se pletu?  Jinak ta análka, měla fakt dost, to by mě ve snu nenapadlo, co jí napadlo, ale u těch ostatních se jim fakt nedivim, zhrzená láska a jak lze na tom vydělat...Jak píšou ostatní, myslím, že to je zbytečně dlouhý,  na druhou stranu bych to doporučil pouštět na ZŠ nebo SŠ...aby se vědělo , co se může stát. ()