Nejnenáviděnější chlap na internetu

(seriál)
  • Velká Británie The Most Hated Man on the Internet
Trailer
Velká Británie, 2022, 2 h 43 min (Minutáž: 43–61 min)

VOD (1)

Epizody(3)

Odhodlaná matka chce odstranit z pornostránek fotky svojí dcery a pustí se do drsného online tažení proti bezohlednému zakladateli webu, který intimní fotky zneužívá. (Netflix)

Trailer

dopitak odpad!

Potřebovala jsem vydělat peníze. Neuvědomila jsem si, že na tu stránku přidávají i fotky z Facebooku, takže mě nenapadlo smazat fotky mých dětí. Aby je smazali z té stránky, nenapadlo mě nic lepšího než si tu věc strčit do zadku. Chá, tak ta jediná byla fakt dobrá! Začíná to ale unylou vyprávěčkou nějaké matky, co její dcera nevěděla roupama co jiného dělat než si vyfotit pipku v zrcadle, a pak tvrdit že jí někdo hacknul mail, kam si to poslala protože ve svém ajfounu neměla místo. Nedal jsem ani celý první díl, to fakt nejde ne ani česky, ani anglicky. Toho chlapa neznám, ale jestli tam pracoval s tímhle materiálem, tak mu fandím! ()

Warhorr

Amerika je sice země neomezených možností, ale taky omezených lidí. Hunter Moore byl toho zdárným příkladem. Problém tkvěl v tom, že zákon byl na něj v tomto případě krátký a bojovat se proti němu nedalo a vlastně dodnes moc nedá. Jenže jakmile postnete nahou fotku jedné dívky, jejíž matka si nenechá srát na hlavu, tak se sice pomalu ale jistě může začít srát Vám. Začíná tak dlouhý a táhlý boj proti jednomu internetovému praseti a dementovi v jednom. Smutné na tom nejvíce bylo to, že měl spoustu followerů, kteří jej uznávali jako Boha a byli tak ještě větší idioti než on sám. Dokument otevírá hodně otázek jak a jestli lze vůbec do budoucna proti tomuto systému bojovat. ()

fixaman

Je až k nevíře, jak dlouho mohlo něco podobného procházet. A ještě horší je, kolik lidí se toho účastnilo a bez váhání tohle psychické znásilňování podporovalo a oslavovalo. Každopádně jinak jde o další výborný dokument od Netflixu, který by se měl pouštět děckám povinně ve škole, aby si to focení odvážných selfieček rozmyslely. ()

Ydrosten

Já tu holku nelituju a v podstatě fandím tady těm "hajzlům" protože tyhle mladé holčiny jim k tomu dávají sami příležitost. Co si jako myslí že se stane když dá na net svoje fotky ? Věřím tomu že kdokoliv kdo by k tomu dostal příležitost by se zachoval stejně. Chápu o čem ten dokument chtěl vypovídat ale ve své podstatě udělal přesný opak a podle mě dal hodně dobrý návod na to jak snadno můžete vydělat peníze. ()

MFloyd

Povedený dokument, zároveň si myslím, že až příliš natahovaný. Uvítal bych jeden delší díl, ale jinak zajímavé téma, o kterém jsme dosud neslyšel. Aspoň jde vidět v komentářích, že občas se lidi staví na stranu toho "dobráka" který prostě vydělával na hloupostech ostatních... u "Análky", což je mimochodem úžasný překlad :D jsem si říkal, tak seš prostě blbá no... ale u těch, kterým hacknuly účty a neměli v úmyslu cokoliv zveřejňovat, mi to přijde jako... může se to stát i Vám, ani o tom nebudete vědět a pak se budete strašně divit... Neházet všechny do jednoho pytle a hlavně... Hunter Moore byl bezcitnej kokot a ten, kdo řekne, že za to můžou jen ty holky, si zaslouží natočit scénu dle předlohy od Análky. ()