Gabriella (Elli Maclure) je vdána za velmi starého muže. Dvojice vypadá šťastně, ale ona něco ve svém životě postrádá. Mezitím sexuální násilník s vražednými sklony v kapuci přepadá v horách ženy. Jednoho dne je v lese přepadena i Gabriella. Zakuklený maniak ji zatáhl do chaty a znásilnil ji... a ono se jí to líbilo! I přes pocit viny se nakonec rozhodne opustit svého manžela. (Karlos80)

Karlos80

Příběhově zajímavý thriller, situovaný do malebného španělského prostředí, uprostřed jednoho malého městečka, obklopeného lesy a horami, kde v horském prostředí řádí zakuklený násilník, který znásilňuje ženy, jedné takové v opuštěné chajdě se to dokonce nakonec líbilo!!! Scéna docela syrová, temná a ponurá, asi to nej z celého filmu, když nepočítám závěr. Herecké obsazení krom Antonia Mayanse, není ani zarytému eurofandovi moc známé, ale přesto herecké výkony všech protagonistů byli poměrně dobré. Co se žánru týče, krom drama a thrilleru, by se dal snímek zařadit (příběh-spiknutí-maskovaný zabiják), i do gialla, tedy specifického taliánského subžánru, který tou dobou ve své zemi, byl na samém vrcholu. Posledních cca. 20. minut, kde dojde k odhalení totožnosti pachatele, a kde posléze dochází i k docela efektní honičce a pronásledování (dojde i na rogalo), napříč zasněženou krajinou, je naprosto skvělých, akčních a napínavých. Film mi hodně připomínal další skvělou španělskou záležitost "La corrupción de Chris Miller", pokud jste film viděli, dáte mi jistě za pravdu. ()