Vikram Vedha

coulismoulis

Chcete videt Hrithika pokousejiciho se hrat jako Amitabh? Chcete. Tak vidite. Vysledek je sice podobne lolezni jako vetsina Hrithikovych pokusu o nejakou jinou pozu, ale prekvapive to doda filmu, ktery je jinak teda jak pres kopirak, docela stavu. Zase naopak ty maceto-kydlicky v jizanskem stylu na sever (stred?) moc nepasuji. ()

Ramanam

Příběh na věčné téma dobro vs. zlo a jeho pojetí, byl parádní a zajímavý k tomu. Jedná se o předělávku tamilského filmu „Vikram Vedha“ (2017). Ten jsem neviděl, tak nemohu porovnávat. Přítomnost střídají zpětná ohlédnutí, ve kterých zločinec Vedha (H. Roshan) vypráví policejnímu důstojníkovi Vikramovi (S. A. Khan) o událostech, jenž postupně jako kamínek ke kamínku vytváří mozaiku celého příběhu, neb nic není takové, jak se Vikramovi jevilo na začátku. „Zkrácené přípravné řízení“ v podání indické policie má něco do sebe. Herecké obsazení výborné. H. Roshana jsem pořádně neviděl několik let, takže jsem si ho velmi užil. S. A. Khan a Radhika Apte potěší vždy. Hudba byla spíše průměrná. Čtyři spokojené hvězdy. ()