Mötley Crüe: Kickstart My Heart

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 1989, 5:12 min

MM_Ramone

Pieseň "Kickstart My Heart" je v poradí piata skladba z piateho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Mötley Crüe. Album nesie meno "Dr. Feelgood". Vyšiel dvadsiateho ôsmeho augusta roku 1989 pod značkou vydavateľstva Elektra Records. Ku songu "Kickstart My Heart", ktorý patrí medzi najznámejšie hity tejto extravagantnej heavy metalovej formácie, bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Natočil ho v začiatkoch svojej režisérskej kariéry skúsený klipový a hudobný špecialista Wayne Isham. Dej sústredil do historického nočného klubu Whisky a Go Go. (Čo pre punkáčov predstavuje new yorkský C.B.G.B., to isté je pre rockerov kalifornský podnik Whisky a Go Go.) Legendárna americká kapela (Mötley Crüe) v americkom kultovom rockovom hudobnom klube (Whisky a Go Go). Americká heavy metalová klasika!!! **** ()

corpsy

High oktánový videoklip, ktorý buší do diváka zábery z automobilových závodov a samotnej skupiny, ktorá si to na pódiu jednoznačne užíva. ()

NorseSword24

Mám toľko obľúbených pesničiek, toľko pesničiek čo ma dokážu nakopnúť ale táto to dokáže najlepšie. Nechcem si to priznať ale asi moja najobľúbenejšia pesnička svojho žánru ()