Surabaya Conspiracy

Dva týmy podvodníků se pokouší nalézt a ukrást zásobu zlata, skrytou v bazénu bohatého filipínské despoty. (Karlos80)

Karlos80

"Stoney" je takové směska špionážního fimu a akčního "heist" béčka, máme tu docela zajímavé obsazení, od profesionálů (Rennie, Bouchet), přes některé místní obyvatele-herce (Preston, Diaz) až po čisté amatéry. Film se odehrává téměř celý na Filipínách, viděl jsem to v angličtině (strašný dabing, především u Barbary, ke které se ten její hlas vůbec nehodil), ale abych se přiznal v žádném bodě v průběhu tohoto filmu jsem neměl nejmenší tušení o tom, co se tady děje. Celé to bylo strašně zmatený.. Najde se tu sice pár akčních scén které se většinou skládají z náhodných lidí kteří střílí na jiné náhodné lidi, zbytek filmu je pak zbytečně upovídaný, kde se nic nic moc neděje a kdy na všechno krátce po shlédnutí lehce zapomenete. Krásná Barbara ("Don’t torture a Duckling", "Red Queen Kills 7 Times" nebo "Amuck"), ve větší roli, a její nějaká decentní nahota (sprcha, postel etc), je tady tím nejsilnějším prvkem (jednak pastvou pro oči, ale také lehčí zrušením), ona je tady tedy tím hlavním důvodem, který by vás měl asi přimět k tomu podívat se na tento film, jako herečka ale podala spíše špatný výkon. Ale fanoušci této bývalé Playboy Playmate ji to jistě odpustí:-) Skóre pro "Stoney" pak složil Charles Bernstein ("Invasion of the Bee Girls", "That Man Bolt" nebo "Nightmare on Elm Street"). ()