Nejsledovanější žánry / typy / původy

Recenze (13 503)

Místnost sebevrahů (2011)

Reziser Jan Komasa zabrdol do Emo ? No, vyzera to tak, ze jo. 55 %

plakát

Frauen für Zellenblock 9 (1977)

WIP je velmi dobry filmovy subzaner. Hlavne ked tie samice utekali cez dzunglu uplne nahe   : 69 %

Město 44 (2014)

Skoda ze slubny namet je utopeny v tak nudnom reziserskom prevedeni. Prilis poznat kulisy a dilogy treba tiez prepracovat   : 40 %

Antikrist (1974)

Slaboducha a hodne uboha vykradacka Exorcistu 1973. 5 %

plakát

Invincibili sette, Gli (1964)

Pribeh filmu sa odohrava v Starovekej Sparte, storocie uz neviem, bo mi vypadlo. Film je ale slabo natoceny, bez chuti, dialogy slaboduche, prilis poznat lacne kulisy   : 30 %

Roma come Chicago (1968)

Hodnotenie k filmom je subjektivne.  Rimske realie su zobrazene na urovni, nechyba akcia. TRochu vela pristroru zaberaju dialogy, to je ale vec tolerancie. Reziser Alberto de Martino natocil daleko vacsie hrozy   : 72 %

plakát

A zítra potáhnete do pekla (1967)

WWII je dnes uz folklor, vznikli stovky filmov ako tento, tisicky knih boli napisane /kvalitna literatura/ a snad 2 miliony clankov. Kazdopadne Alberto De Martino sa tu ukzala aspon ako rezisersky rutiner. Boje su zobrazene dobre. 74 %

plakát

Operace "Mladší bratr" (1967)

Parodii na bondovky som videl uz x, vyborny bol film s BS/TH v hlavnej roli. A podstatne kvalitnejsia /rezisersky, dialogmi, tempom..../bola predchadzajuca De Martinova parodia na 007 -ku s menom Missione Speciale - Lady Chaplin. Tuto sa tvorcovia aj reziser len trapia a humor je nasilu    : 25 %