Shadow Master

Chrustyn

Slušná bitka na chodbě jinak podivná bída snažící se připomenout filmy Tonyho Jaa, ale zaseklá někde před 15 let. ()

dannyyy

Producent tohoto filmu Prachya Pinkaew, který natočil slavný ONG-BAK měl dohled nad touto psychotickou šaškárnou? Velká škoda. Říkal jsem si, že asi chtěli proslavit nového Tonyho Jaa, D.Y. Saoem. Ten má ale k mému překvapení 43 let, ale dětskou tvář :)) ()

BOURQUE

Jeden z posledných filmov príliš skoro odchádzajúceho režiséra Pearry Reginald Teo, ktorý predovšetkým „točil filmy na DVD-čka“ (poznámka sa týka kvality daných filmov). Z hľadiska kvalít ani jeho jeden z posledných film nie je výnimkou – pomerne slabo napísaný scenár, dialógy, herecké a bojové výkony. Viac asi nie je potrebné dodať. P.S.: R.I.P. P. R. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

warrenur

Dalsi C-ckovy martial art od pana rezisera. To som si, zial, pozrel az po vzhliadnuti. :) Presvedcilo ma 5,5 na imdb. Dufajuc aspon v lubive choreografie som bol zvedavy. Kedze vsak Teo kontinualne tvori takto, zrejme je to jeho styl a nech si teda tvori. Ma zrejme rad morove masky, steampunk a celkom gore element. Tam nenamietam. Hekticky strih, ktory otravuje i napriek tmavym kulisam a filtrom. Mysteriozny pribeh hodnotim naopak celkom pozitivne, preto nie odpad. Close-combat sceny boli zbytocne zrychlovane a strihane, z nich ten chodbovy s "mnichom", bol asi najlepsi. Neodporucam, pokial vyslovene nevyhladavate tento specificky zaner. ()