Oníčan wa ošimai!

• Japonsko お兄ちゃんはおしまい! (více)

Epizody(12)

Při snaze napravit životní styl svého bratra vymyslí Mihari lék, který ho ovšem neočekávaně promění v ženu. Mahirovi nezbývá nic jiného, než žít jako roztomilá dívka, dokud účinek nevyprchá – pokud vůbec vyprchá. (mikki089)

gumbo

DĚJ: Sestra změní líného staršího bratra (který jen sedí u PC a sleduje porno) na mladou dívku. Ten je nejdříve zmaten, ale během chvíle si zvykne a je z něj "milá lolitka" co si užívá dívčích věcí se svými kamarádkami. HODNOCENÍ: Tohle je divné. Medicína která z vás udělá "transexuála" a pozmění vaše sexuální preference. Postavy, které vypadají, že jim je maximálně 10 let (a přitom mají být dospělé nebo na střední škole). Nepřizeně přítulní sourozenci. A kupa nahoty (u těch dětsky vypadajících charakterů). Nevím pro koho to je určené, jestli pro holčičky které by chtěly mít místo bratříčka raději sestřičku nebo jestli pro nějaké pedofilně zvrácené úchyly? Pro mě určitě ne, drop po 2 dílech zbytek jen lehce proklikán. Jedna hvězda za takovou poklidnou atmosféru, která tam byla i přes tu všeobecnou divnost cítit. O tom jak je krásné drogovat lidi a měnit je na lolitky. 20% ()