Tuláci

• Velká Británie The Strays
všechny plakáty

Tvrdě makala, aby to dotáhla až sem. Když se ale v její klidné čtvrti objeví dva cizí lidi, začne se jí pečlivě vybudovaný život sypat pod rukama. (Netflix)

mia.com

Mohlo to byt fajn, hezky mrazive, napinave, ale nepovedlo se. Urcite bych nedala prvni pribeh Neve a pak tech deti, ale zakomponovala bych to do sebe, abychom se az v posledni tretine dozvedeli, kdo ti dva jsou a mezitim koumali, proc se prateli s jejimi detmi. To by pak mohlo mit wow efekt. Takhle byl lehoucce mrazivy a kapku natahovany zacatek a pak uz vse pozbylo napeti. Jen konec byl lehce mrazive zajimavy. Jinak jsme se s manzou shodli, ze to bylo takove nijake a divne. ()

Moonwalker

Hrozně zvláštní film v dobrém slova smyslu. Měl jsem z toho vibe z filmů režiséra Jordana Peela (Get Out, Us, Nope) Za mě docela dobrý, a hodně se tam opět řeší věčně omýlané téma ,,Černá Kultura''. Komu to nevadí, a líbí se jim filmy od Peela, tak by je to mohlo zaujmout. Dalo se to. ()

NikiVai

To bylo hodně prapodivný. První třetinu jsem byla zmatená, druhá třetina mě málem unudila a třetí třetinu jsem čekala co se z toho vyklube. Na závěr přišlo senzačních deset vteřin a už šly závěrečné titulky. Pět minut po skončení už mě film absolutně nezajímal, takže asi tak. Neurazí nenadchne, ale spíš škoda sto minut života. A přitom ten námět je dost fajn, mohla z toho být pecka. ()

sh4ris

Přišlo mi, že tvůrci sami nebyli jistí, čím vlastně chce film být. Od druhé půlky jako by se člověk díval na něco jiného. To se u NTFX filmů stává čím dál častěji. Představuju si, že přijdou nějací tvůrci, načrtnou, o čem film bude (bez scénáře a nějaké vize), paní na účetním jim za to vydá peníze a pak se děj vůle boží. ()

patto

Zvyknem dávať o dosť vyššie hodnotenie ako tu býva (väčšinou je tu podhodnotené) ale tu slabé 3* a za mňa 47% . Chcelo by to byť pochmúrne a s napätím no moc sa nekoná. Ako iednohubka ak fakt nič iné nieje ale inak o nič neprídete. Škoda. ()

regentx666 odpad!

Kvalitní kamera, od začátku to vypadá velmi zajímavě.. ovšem po určitých minutách si začínáte trhat vlasy brutální nudou, jelikož tohle je oceán nudy. Konec ani nebudu komentovat, nehorázná ztráta času. 0/5. Možná bych dal jednu za to, že se to někomu chtělo točit vůbec, ale zůstanu při odpadu. ()