Bojový oddíl

Bojový oddiel

Akční / Válečný

USA, 2003, 90 min

• bruceman7

Někde na úrovni slabšího béčka (navíc z kategorie téměř "válečných" filmů, což se moc nevidí). No, mohlo to být mnohem horší. 3,5/10(1.4.2011)

• Kosmik 1

Hrozné scény. Člověk vůbec nechápe už od začátku, jak něco podobného může někdo natočit. A hláškám jako "Běžím za tím náklaďákem"....."Jo jasně, stejně jsi byl vždy na čtyřstovku rychlější....", mě fakt nedojímají. Příšerné herecké výkony, jedna nelogičnost střídá druhou, děsná podívaná, od které doporučuji dát ruce pryč. 10%(16.7.2012)

• pe3czech

Videofilm Marines odvysílala Nova na konci května 2009 hned po Hartově válce a já vyřkl nad Hartovou válkou docela tvrdé hodnocení. To jsem ještě nevěděl, co příjde pak. Film nesleduji úplně pořádně, omluvte mě, proto mi chybí i správné pochopení zápletky, ale dovedu posoudit, že Willisovi ve snímku ze druhé světové války nesahá ani po kotníky. Však se podívejte sami.(31.5.2009)

• Wacoslav1

Valecne akcni film? hm Marku Ropere a to jako doopravdy?! bohuzel nikdo se nesmeje u mne to nazabralo ani jako parodie takze smula(5.12.2011)

• hans500

Hodně špatný a pitomý akční film.(31.5.2009)