Hudební ceny Žebřík

(pořad)
všechny plakáty
Hudební
Česko, 2023, 60 min

31. ročník Hudebních cen Žebřík vyvrcholil 31. března 2023 finálovým večerem v areálu DEPO2015 v Plzni za účasti mnoha osobností naší hudební scény. Na základě hlasování fanoušků na stránkách anketazebrik.cz byli oceněni interpreti a skupiny v devíti vyhlášených kategoriích. Na hudební show koncertně vystoupil Michal Pavlíček, Kateřina Marie Tichá, Vypsaná fixa, Znouzectnost a další. Moderoval Marek Taclík a Iva Pazderková. (Česká televize)

slunicko2

Hrozné. 1)  Anketa hudebních fanoušků Žebřík se od Českého slavíka liší z mého pohledu tím, že se koná v Plzni (ale hlasuje se odevšad). Další rozdíl nevidím, snad jen v organizaci předávání, které v tomto konkrétním případě bylo zkráceno na rozumné minimum, pořad si zachoval rychlý spád a čas byl věnován především živému koncertu._____ 2)  Ocenění mě ovšem nezaujali, ani vystupující, takže za mě to byl nezajímavý pořad._____ 3)  Když pak přidám nechutně dryáčnické moderování 43leté Ivy Pazderkové a 50letého Marka Taclíka, je výsledné hodnocení víc než zasloužené. ()