• Krátkometrážní

Terč (1985)

Terč je dobrá připomínka toho, jak velkej byl GH herec. Že umí zahrát drsný chlápky víme už od FS, ale že má i stejně silnou civilní stránku, tak často vidět není. Tady jí připomněl. Jinak je to moc slušnej film, kterej sice trochu trpí dobou svýho vzniku, ale jinak mě dost bavil.

Vlčí Zátoka - Série 1 (2016) (série)

Pokud chtěli dělat další sérii, tak nechápu, proč nenatočili tu druhou jako první a tu první jako druhou, když to teda chtěli ukončit tak, jak to ukončili. Takhle jak to je, to nedává smysl, ale jinak to bylo ok.

Daman akeseo guhasoseo (2020)

Tak tady se nerozpakuju ani vteřinu napálit tomu bůra, páč je to opravdu kvalitní a také vnitřně intenzivní podívaná se skvělým good i bad guyem.

Klasický horor (2021)

Skvělé. Je to horor a zároveň i komentář k tomuto žánru a k jeho fanouškům, kteří jsou ve valné většině hrozně úzkoprsí a nemají rádi, když se k nim někdo občas vyjádří, protože oni jsou přece experti a kdo by to chtěl zpochybnit, tak ten... Tendle film je jeden z mála, co se to nebál říct na plnou pusu, a ten potitulkový závěr byl jen třešínkou na chutném a kvalitním dortu.

Medvídek Pú: Krev a med II (2024) odpad!

Žádnýho zlepšení jsem si teda nevšim, je to stejně, možná ještě víc, dementní jak ten první film.

Motorkáři (2023)

Super. Trochu mi to připomnělo Dravý ryby a pak taky samozřejmě Bezstarostnou jízdu.

Bůh: Serengeti (2017)

Kdybych věřil v Boha, tak by to vypadalo takto. Ta představa je sama o sobě absurdní, stejně jako tendle skeč.

Tarot (2024)

Nechápu, že tydlety stupidity ještě někoho baví a strašidelný to nebylo ani za mák.

The 8 Show (2024) (seriál)

Korejci opět nezklamali. Přišlo mi to ještě lepší než Hra na oliheň, nebo minimálně stejně tak dobrý. Kam na to choděj? Nebo to chodí na ně? Tak nebo tak, žasnu.