Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Krátkometrážní

Recenze (1 248)

Inferno (1999) odpad!

ýbrsračka, avildsen se musel zbláznit, že do toho šel, totálně dementní scénář, místy tak blbý, že to bylo až skoro vtipný, ale jinak total shit.

Město zločinu (2009)

Bylo divný koukat se na to, jak Jackie Chan hraje a tam, kde by normálně všem nakopal prdel se najednou nic nedělo. Aha, takže todle je pokus o realitu, Jackie tu není superman, ale obyčejnej týpek, OK, ale příště zase radši klasickou kopanou mistře, todle nebylo ono.

Waynův svět (1992)

Včera zhlédnuto po mnoha mnoha letech a musím napsat, že je to stále velmi dobré a ta atmosféra těch rannejch 90.let je k nezaplacení.

Medailon (2003)

Nejhorší je, když do jinak slušnýho filmu, kerej by moch bejt ok daj nějakýho takovýho "komedijanta" jako ten Lee Evans, to je pak strašná "sranda" cokoliv co tam ten trotl udělá a zkazí pak vše, co by jinak bylo ok. Ten je tak trapnej až na to bolí koukat.

Šťastné hvězdy (1985)

Naprosto idiotské, nebýt soubojů, je to odpad. Je to 3. díl Vítězů a hříšníků aka Winners and Sinners 3 alias Twinkle Twinkle Lucky Star. Jackie Chan tu má jen vedlejší roli a je tu zhruba ve 2-3 scénách, hlavní slovo tu má ta debilní parta kolem samo hunga alias fattyho.

plakát

Roman Polanski - stoprocentní profesionál (2019)

To jsem nevěděl, že chtěl natočit Dvojníka s Travoltou a že se pan Travolta nafouk a odešel a zhatil tak plány na Dvojníka, škoda, každopádně si měl vybrat někoho jinýho než Travoltu, Travolta se do Dvojníka absolutně nehodil, když už, tak měl zkusit Nica Cage, ten by toho určitě šel :)

Inland Empire (2006)

Od Lynche mám rád všechno až na IE, musím přiznat, že s tímto filmem mám velký trable. Jednak to má nesnesitelný tři hodiny, což by nevadilo, kdyby to celý nebylo tak stupidní a navíc ještě hnusný. Podle mě je IE strašlivej krok zpátky po excelentnim MD, u kterýho by mi nevadilo, kdyby trvalo třeba 4 hodiny, ale koukat 3 hodiny na IE je fakt utrpení. Lynč se chtěl zřejmě vrátit do doby, kdy točil Mazací hlavu, jenže MH je ve srovnání s IE krásnej film. Možná, kdyby IE natočil klasickým způsobem, s klasickým kameramanem na klasický film, mohl bejt výsledek jinej, ale koukat 3 hodiny na nekvalitní obraz, to teda ne. Nevadí mi, když film nechápu, ale musí mě bavit nebo fascinovat, IE mě ale vyloženě nebavil a nefascinoval. Není divu, že už Lynč po IE žádnej film nenatočil, kdo by se chtěl taky po tomto od něj na něco ještě dívat? Naštěstí se Lynč vrátil s Twin Peaksem, kterej byl opět tím starým dobrým Lynčem. IE beru jako jeho jediný, ale dost zásadní neúspěch. Koukat tři hodiny na detail obličeje Laury Dern taky nebylo zrovna potěšení, a že se Lynč snažil získat pro ní Oscara, to beru jako důkaz toho, jak dalece se už odloučil od reality, když si myslel, že by za něco takovýho mohla Laura získat byť i jen nominaci. IE je zkrátka důkaz toho, že né všechno, co Lynč udělal, je super, ještě kdyby to tak natočil nějakej zfetovanej magor, budiž, ale filmař s takovou reputací a s takovými skvělými kousky? Ne, tímhle si Lynč fakt dost pošramotil renomé.

plakát

Americká elegie (2020) odpad!

69% pro takto špatný film? Je něco shnilého v hlavách lidí, kteří toto "velký špatný" hodnotí více jak jednou hvězdou.

Městský kovboj (1980)

Právem zapomenutá blbost, u níž udivuje to, že jí natočil člověk, co natočil Čínský syndrom.