McGregor Forever

USA, 2023, 54 min

Režie:

Gotham Chopra

Conor McGregor

McGregor po dvouleté pauze nastoupí k bitvě s neporaženým Khabibem Nurmagomedovem. Senzační výsledek zapůsobí v atmosféře nabité emocemi jako rozbuška. (Netflix)

SpaceOdyseus

Asi nejzajimavejsi cast tohoto dokumentarniho serialu je hned v prvnim dile: rivalita s Khabibem. Osobne si myslim, ze tvurci mohli vice zabrousit do kontroverze, hlavne na Conorove strane. Ale i tak davam palec nahoru. ()

bozka10

Pravdepodobne určené pre fanúšikov bojových športov,premňa ako človeka čo sa tomu venuje celý život sú podobné dokumenty fantázia.Kdo v tom nemá zaľúbenie a vášeň,to zrejme moc nepovie.Conor je kurva šampión 👊 ()

tomik99

Je možná škoda, že seriál dokumentuje "tu horší" část Conorovy kariéry, kdy spíše sbírá prohry než výhry. Přesto je to pestrý pohled do zákulisí, který je rozhodně obohacující. Jsem rád, že zde zůstal důraz na sport, drama a emoce. Malinko jsem se bál, že to sklouzne ke stylu alá Georgina Ronaldo. ()

AmonGoeth

Je prostě těžké se na něj přestat dívat. Proč? Asi to nastavení. Zraněná noha? No a co. Zraněný kontík? No a co? Vyšší váhovka? No a co? Ještě vyšší váhovka? Jinej sport?! Let's go! What you see is what you get. There is no filter with Conor... ()

MarekTulen

V době co probíhal zápas mezi Khabibem jsem byl mimo, vůbec jsem nevěděl že existuje a mezi kým je. Tato epizoda ten zápas krásně odprezentovala a ty co Conora Mcgregora neznají, ho za pár minut aspoň na oko poznají. Uvidíme co tohle ještě vykouzlí. :) ()