Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie o outsiderech, kterým to vyjde i bez moudrosti, podlosti, či jakékoliv jiné přirozené či nepřirozené výhody, o tom, že pokud nejste dost chytří na to, abyste poznali vlastní prohru, můžete nakonec vyhrát. Když chlapci z Belfastu Mo Chara a jeho přátelé Scud Murphy a Cerebral Palsy dostanou mladého chrta jakožto platbu za službu, prokázanou majiteli sázkové kanceláře J.P. McCallionovi, splní se jim sen. Vlastní pes určitě ukončí smolné období, které je pronásleduje od prvních sázek. Ale chrt Cerebus má vlastní hlavu, a dokud nepřijdou na to, v čem spočívá nepříliš složitá psychologie toho, co jej nutí běhat, jejich smůla pokračuje. Protože dluží drsnému McCallionovi a jsou nepřáteli cikánů, které obrali, sázejí kluci všechno na nejdůležitější událost psí závodní sezóny závod v Clonmel a musí udělat vše pro to, aby se tam oni i Cerebeus dostali živí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Elví 

všechny recenze uživatele

"It's like fucking door handle!!!" Nebudu rikat co, na to si musite pustit tenhle fakt povedenej filmecek, mo caras! ()

Kordus 

všechny recenze uživatele

Film o pár kamarádech a jednom psu. Hodně vtipná komedie, kterou ale kazí dost předvídatelný děj. Trochu více scénáristického umu by se slušelo... ()

Reklama

cab 

všechny recenze uživatele

Originalni irska komedie o particce kluku sazkaru, kteri se dostanou do pekne kase kvuli chrtim zavodum a jednomu slibnemu mlademu chrtovi, jehoz chteji obsadit na dobre dotovany dostih, ale nejdrive ho musi primet behat. 60% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama