Falešný profil

Epizody(10)

Camila si najde pohádkového prince přes seznamovací aplikaci. Všechno jde jako po másle, a tak se ho rozhodne překvapit. Skončí ale v ráji, který spíš připomíná peklo. (Netflix)

ARI50

Začátek mě silně jako příběh nakopnul, ale potom to začalo na zábavě a kráse upadat, což mě sere zamotalo se to a konec nemohl zvrátit skvělý start. Herci byly sympatický. ()

JenYu

Viděna 1. série: Slabé. Plytké. Nevyvážené. Hl. hrdinka nesympatická. Pozn. Lechtivé scény gayů už na mě byly moc. ()

viperDavid

Konec seriálu byl hrozně chaotický a zbytečný. Začátek se mi celkem líbil a pro pány je tu spousta nahoty hlavní představitelky. Ale taky hodně homosexuálních scén, na které se mi moc dobře nekoukalo. Ale každý máme asi něco. Bohužel celkově je to spíš telenovela než drama seroš ()

awerto

Takova kolumbijska telenovela ve zkracene verzi. Konec by si nezadal ani se vsema bollywoodskyma "superfilmama". Videli jste to memecko jak tam nejaka bollywoodska mama da nekomu facku a ona se jakoby zachyti do zavesu a skrti se? Tak neco na ten zpusob... :) Hvezdicka za celkem sexy obsazeni. ()