Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (803)

plakát

Temný případ - Noční krajina (2024) (série) 

Aljaska i atmosfera za sto bodů. Ano, mělo to nějaké mouchy (Jodie dali do scénáře místo textu jen samé vzteklé sakrování), ale nemá celkem žádný smysl srovnávat to s předchozími sériemi (k čemuž samozřejmě svádí už jen ten název, ale všichni vědí, že to nijak a na nic nenavazuje, dokonce je každá série i úplně jiný žánr; takže je to jen taková absurdní marketingová hra, z čehož sice kouká nějaká ta frustrace všech zamilovaných do jedničky - ti mají prostě smolíka, ale ve výsledku se jim to určitě vyplácí). Za sebe ale mohu říct, že mi to přišlo zajímavé a těšila jsem se na každý nový díl, což se mi už dlouho nestalo. A rozhodně jsem u toho nežehlila.

plakát

Dobrý den, Verônico - Série 3 (2024) (série) 

První dvě série byly bizarní a napínavé, ale třetí už je jenom hodně ujetá a zvrhlá pohádka.

plakát

Chudáčci (2023) 

Trochu jsem se obávala, že to bude jen nějaká mrskající intelektuálština, ze které budu lézt zoufalstvím po zdi, ale vůbec. Dvě a půl hodiny uběhly jako nic. Velice povedené a originální. A Emma Stone - neuvěřitelná frajerka!

plakát

Láska, stalking, vražda (2024) 

Pustila jsem si to k sobotní snídani. Během deseti minut sledování jsem případ vyřešila  (neee proto, že bych byla tak geniální, ale protože to bylo úplně jasné). Amíci - včetně řady policistů a všech zúčastněných se k tomu dobírali roky... Nehodnotím tedy dokument, ale tu natvrdlost.

plakát

Temný případ - Série 1 (2014) (série) 

Tak jsem se po letech podívala znovu (už jsem si to pořádně ani nepamatovala) a pořád je to hodně dobrý.

plakát

TBH (2022) (seriál) 

Zkusila jsem jen tak naslepo 2 díly. A myslím, že se to nemůže líbit ani mladým -  dialogy jsou otřesné. A je bohužel možné, že zrovna tohle může někoho inspirovat..

plakát

Berlín (2023) (seriál) 

Tentokrát kašlu na hvězdy, málo se mi jich dávat nechce a hodně si ten pitomoučkej scénář nezaslouží. Berlína bylo ale skvělé a nostalgické si znovu připomenout. Jen se těžko věřilo, že se to odehrávalo za jeho mládí, když mu od dob La Casa de Papel přibylo tolik vrásek.

plakát

Pickupeři (2023) (seriál) 

Jedna hvězda za info, že něco tak debilního existuje. Apropó - kdybych byla mladá kočička, neopřela bych si ani o jednoho z protagonistů (včetně koučů) ani koloběžku.

plakát

Forst (2024) (seriál) 

Obvykle mám tento žánr (severský, protože o to se snažili) v oblibě, ale toto bylo celé takové odpudivé a nadbytečně krvavé. S poměrně zmatenými a až příliš snovými prostřihy do minulosti. Vraha jsem bohužel uhodla, hned jak se objevil na scéně. A závěr si asi musím domyslet sama. Ale ať jen nekritizuji: atmosféru to mělo a hory byly krásné.

plakát

Oběť (2022) 

Takhle nějak si představuji silné sociální drama a oceňuji, že si něco takového Česká televize vůbec dovolila odvysílat - to už bych od nich ani nečekala.