Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Thriller

plakát

Žáci Midasovi (2020) (TV seriál)

5 výtečně napsaných dílů, kdy ani nedutáte a čekáte na šestý díl - jak to asi dopadne a kdo za tím vším stojí. A šestka to vše dokonale pohřbí. Došel dech, nápady? Nepochopitelná škoda.

Chlast (2020)

Mads Mikkelsen mě tady zklamal (dobře no, ten tanec na konci byl OK), stejně jako mě zklamal celý tento snímek. Byl stejně nudný jako ti vyhořelí 4 kámoši/učitelé.

plakát

Oběť číslo 8 (2018) (TV seriál)

Výborný seriál se zločinným koncem - tohle se fakt nedělá, copak autoři nečetli Aristotela?

plakát

Ztracená (2020) (TV seriál)

Už to téměř nikdy nedělám - buď se začnu dívat a oblíbím si to, nebo to vzdám, ale tento seriál jsem doslova prolétla - 11 dílů asi za tří hodiny. Bylo to jediná možnost, jak být ještě v obraze a dozvědět se, jak to dopadlo. Protože - zápletka fakt zajímává, ale scénář a herecké výkony zcela telenovelovské. Až tedy na scénky z kolumbijské věznice, ty ale zase byly příliš brutální.

plakát

Dobrý den, Verônico (2020) (TV seriál)

Dosti velká nechuťárna, ale poměrně napínavá. Veronika sympaťanda.

plakát

Tekutý písek (2019) (TV seriál)

Bylo to sice poněkud zdlouhavé, to ano, ale vystavěno to bylo zajímavě. Kromě té hrůzné ústřední scénky se všichni chovali docela dost uvěřitelně - a vytáhl se hlavně advokát. A konečně po dlouhé době někdo ukázal, o čem by jejich práce měla být.

plakát

Hořká chuť sedmikrásek (2018) (TV seriál)

Detektivní seriál, který neurazí. Rosa (Eva) je sice opravdu fest nesympatická vyšetřovatelka, ale zkušený "sjížděč" všech možných kriminálek již od začátku tuší, že k tomu má samozřejmě pochopitelný důvod.

Had (2021) (TV seriál)

Tahar Rahim si hnusáka Charlese Sobhraje evidentně zahrál s velkým gustem - a výborně. Střádání časových rovin bylo zpočátku docela náročné, ale dalo se na to zvyknout. Pak už to ani nevadilo a spíš to naopak popohánělo děj.

plakát

K jezeru (2019) (TV seriál)

Výborný seriál.