World's Best

Dvanáctiletý matematický génius Prem Patel (Manny Magnus) se uprostřed bouřlivého dospívání dozvídá, že jeho nedávno zesnulý otec byl slavný rapper, a okamžitě se vydává na dráhu rapové superstar. Ačkoli se jeho jednání může zdát bezohledné a je pro něj nejrychlejší cestou, jak o všechno přijít, Prem, posilněn nápaditými fantaziemi plnými hiphopové hudby, v nichž vystupuje se svým otcem, je odhodlán zjistit, zda má hip hop skutečně v DNA. Jak vždycky říkával jeho otec: „Ti nejlepší na světě nikdy neodpočívají.“ (FunDinDung)

Marze

Teenagersky hip hop film. Stereotypy o detstkych nerdech, kterym je jedno co si lidi mysli. Zapletka je berealisticka. Rap je takova americka nakaza. ()

Aljak

Na začiatku som sa potešil, že som narazil na nejaký super film o nerdoch - v hlavnej úlohe s malým matematickým géniom. A potom sa z toho vykľulo toto... Infantílna hip-hop rapová "rozprávka", ktorá mne osobne vôbec nesadla. Ale to bude asi aj tým, že som hip-hopu nikdy na chuť neprišiel, takže je možné, že iným sa tento film bude pozdávať. Dejová línia je typická Disney šablóna, takže žiadne výrazné prekvapenie sa nekoná, hoci treba uznať, že film má skutočne pekné posolstvo a viacero svetlých fáz. No aj tak, nič pre mňa. ()