Epizody(6)

Mladý středoškolák Mínas objeví v budově své školy tajnou místnost, která evidentně sloužila k starodávným rituálům na vyvolávaní démonů. Pod oltářem nalezne vzácnou knihu kouzel, kterou neváhá použít k ukojení svých sexuálních choutek. Spojí se se svou učitelkou Riekou Kitami, jenž je spolčena s démony a založí sektu. Rieka hledá panenskou dívku k provedení rituálu o Walpuržině noci, ale vyhlídne si Mínasovu nejlepší přítelkyni Imari a to Mínas samo sebou nehodlá nechat jen tak. (Crowen)

mortak

Je zajímavé, že schéma seriálu vlastně odpovídá Murakamiho knize Norské dřevo. Bezvýrazný pasivní japonský teenager je sevřen vyzývavými a sexuálně chtivými Japonkami. Když chcete studovat jiné národy, sexualita nemůže ve vašem výzkumu chybět. ()

VanTom

Hodně tvrdé hentai, pěkně kreslené, s pečlivě nastudovanou anatomií a vzájemnou interakcí ženských a mužských pohlavních orgánů. :-) Příběhově jde o klasiku: střední škola, zlý démon v těle krásné učitelky, prznění zprvu cudných, záhy nadržených studentek, nic neobvyklého. Přesto "děj" všechny ty kopulační scény dobře tmelí a zajímalo mne, co za perverznosti bude následovat a jak to celé skončí. Naprosto unikátní perličkou pak je fakt, že první dva díly (ale pouze ony) vyšly v ČR na DVD s českým dabingem! ()

Honza135

„DOPŘEJ SI NAPLNĚNÍ SVÉ TOUHY. JE TO LIDSKÁ PŘIROZENOST. NIKDO NEDOKÁŽE VZDOROVAT TÉ ROZKOŠI…“ Tahle erotická adaptace vizuální novely nám představí středoškoláka Minase Taki, který žije poklidný středoškolský život. Náhle, bez jakéhokoliv studu, mu populární Shiraki vyzná svou lásku. Je jak očarovaná; ze dne na den po Minasovi velice touží. Ba natolik, že chce svou lásku stvrdit fyzickým aktem… » Co se mi líbilo: 1) Temný příběh. Příjemný, lehce záletnický středoškolský story se nám tu během pár chvil přemění na neskutečnou řežbu. Holčiny se zprvu brání, ale magie proniká i do těch nezarytějších počestných žen a postupně se nechávají unést neodolatelnou rozkoší. A nejen ženy; včetně hlavního hrdiny je do těchto vášnivých útrap postupně zatáhnuto i několik obyčejných studentů, kteří se v mžiku stanou přívrženci démona. To vše se tu odehrává v nejhutnější a nejdepresivnější atmosféře, kterou se jsem kdy zažil. Utrpení střídá trýznění, krásné ženy tu volají o pomoc, dokud se nepodvolí svému chtíči… 2) Magická sexuální posedlost. Z menšího záletníka tu najednou máme neovladatelného sexuálního maniaka. Stačilo jedno vyslovené kouzlo naučené z tajemné knihy ze školního suterénu a přestal se ovládat; v tu chvíli zaprodal svou duši ďáblu, který nyní ovládá jeho sexuální chtíč. A právě Minase je ten, kdo postupně přináší do tohoto utrpení nové oběti. A je to ten, kdo tyto útrapy taktéž praktikuje. Stejně tak na tom jsou podrobená děvčata, která jsou pomocí temných kouzel omámena a je jim už úplně jedno, s kým si pokolikáté v řadě užívají a už vůbec nezohledňují, že se na ně dívá řada členů místní sekty… Všichni tu postupně přichází o zdravý rozum a kruh utrpení se dokonale uzavírá. Divák je při pohledu na tato muka deprimován myšlenkou, že lidé jsou tak slabí a bezbranní, když jde o jejich tužby. 3) Ponurá hudba. Anime adaptace nemá žádný opening, jak je u anime tohoto formátu zvykem. To ale nikterak nekritizuji; díky tomu jsou tu slyšet mistrovské skladby, jako je Catacombe a poté především Bible Black, která je ústřední skladbou celého anime. Obě mají nepopsatelně hluboký dopad na dění na obrazovce. 4) Sexuální scény. Po rozebrání děje a myšlenkové atmosféry se posunu na další hlavní téma, kterým jsou H-scény. Při spuštění první epizody jsem očekával nepříjemný jekot a piskot japonských středoškolaček, který je typickým klišé v každém současném anime. Při sledování těchto sexuálních scén, kterých je tu jak máku, se mi otevírají ústa úžasem. Jsou tu slyšet nikoliv pronikavé hlásky, které by vám trvale poškodily svou vysokou frekvencí ušní bubínky, ale smyslné vzdychy, které známe z našeho západního prostředí. A když do toho zohledníme, že vizuálně je zde odhaleno vše ve své plné kráse… Divák se až diví, že tohle je jen dabovaný animák. 5) Děvčata. Přiznám se, měl jsem tu dvě favoritky, které jsem viděl vždycky rád. První z nich byla již zmíněná Shiraki, která mě svojí milou a oddanou povahou vždy zahřála u srdíčka a jí způsobené příběhové zvraty mě zvedaly z gauče, plného emocí. A pak tu byla Saeki, ze které se stala neskutečná mrcha. Jejím koníčkem byla černá magie, takže není divu, že se docela rychle stala pravou rukou démona. Ale i tak jsem měl pro ni slabost. Ty její fialový kukadla, těm se špatně odolávalo… » Co jsem nemusel: 1) Futanari. První čistokrevné Háčko, co jsem kdy viděl, přijde na první H-scénu a já vidím z ženského rozkroku penis. Vteřina šoku, kdy rozpačitě mávám před sebou rukama se slovy „Co to sakra má bejt?“, nicméně ve vteřině druhé si uvědomuji, že v japonské animované pornografii je možné vše, takže se zase tiše uklidním a s vytřeštěnýma očima sleduji probíhající řežbu. Ke Kinami-sensei jsem měl zpočátku odpor a strach, kdy zase vytasí se svým nářadíčkem. Když to proběhlo už po čtvrté, můj strach zcela opadl a začal jsem to brát jako její přirozenou výbavu. Byla démonem, takže se musela vyznačovat nějakou zvláštností; jen to bylo poměrně složité na rozumové přebrání. » Shrnutí: Vzhledem k častému užívání odkazů na anime festivalech a doporučování jsem dobrovolně přijal výzvu, že do toho jdu. Bral jsem to jako nedělní oddechovku, ale tento názor se diametrálně lišil od skutečnosti. Anime má hlubokou myšlenku, nad kterou když se člověk zamyslí, uvědomuje si svou vlastní slabotu. Musel jsem se mírně otupit alkoholem, abych anime zvládl na jeden tříhodinový zátah. Zeslabit trochu své emoce a uvědomění, že z toho není úniku; dění jsem silně prožíval. Už to mám holt zakořeněné ve své povaze. Ne nadarmo je anime na špici Hentai žebříčků; je to zkrátka ikonická série. Tento titul nedokážu k ničemu zatím viděnému přirovnat. Doporučuji každému zvídavému dospělému, ale jen za okolností původního voice-actingu s titulky. V anglickém dabingu je příběh značně zkreslený, kde jsou konverzace zavádějící a lživé (a to nemluvě o českém dabingu, který se řadí mezi stejný odpad) a tím se kompletně převrací původní myšlenka. Teď si ale musím dát pauzičku od anime tak na dva tejdny, než tenhle nedělní zážitek dostanu z hlavy. Přečtena původní vizuální novela. Shlédnuto v japonském znění s českými titulky v severoamerickém vydání () (méně) (více)

Kevadros

Ty hodiny při kterých jsme na to ve škole koukali nezapomenu. Hentai se solidním příběhem...a když to budete brát s humorem tak se pose*ete smíchy. ()

BigMarthy

Největší problém je ten, když někdo v snímku začne hledat hlubší myšlenku. Proč?:D Vždyt to není provotní záměr:D Kdo je na podobné filmy vysazen, rozhodně nebude zklamán:) Animacce nádherná, příběh nenudí a k pivku si večer nemůžete pustit nic lepšího. Neddělejme ze sebe odborníky, každý film je jiný a podle toho se také musí hodnotit. Pokud chcete řešit myšlenky, pusťte si Kmotra:) Pět hvězdiček, bez váhání. ()

Crowen

Ve třetím díle jsem už začal přeskakovat pórkový scény :), příběh jak víno. (samozřejmě žertuju, nepřeskakoval jsem nic, pórky tam jsou taky super) ()

Puol

Takže máme študentské prostredie, nejaka tá mágia, no ďalší Harry Potter to rozhodne nie je. Tentokrát je to čistokrvné hentai, kresba je slušná a všetky dievčiny su patrične okaté ako i fyzicky obdarené. Pokus o zmysluplný príbeh ostal na pol ceste a akurát dráždi rôznzymi náboženskými symbolmi v prekérnych situáciach. Pozn.: V lacných trafikových DVD sa u nás chválihodne objavili prvé dve časti, som zvedavý či distribútor nájde odvahu a vydá aj zbytok. ()

Joski

Na pol ceste k dobremu serialu. Animacia klasicke Manga made in Japan. Ale pre mna aspon moznost spoznat formu "hentai" podobne ako to uz davno Japonsko prezentovalo v dlhorocnej tradicii farebnych drevorezov "erotickych priruciek" tzv. "shunga". Japonci nemaju problem znazornovat ludsku sexualitu za hranicu moralnej unosnosti. Preto neodporucam sexu neveriacim krestanom!!! Napriek obsahu sa najdu aj vytvarne zujimave momenty:-) V hranej podobe by to bolo ciste porno. Nastastie kreslena forma je znesitelna a miestami az smiesna:-) Chcelo by to dalsie diely a poznat celkove zakoncenie serialu. Snad budu v trafikach aj dalsie diely. Zatial 3 hviezdy: 65% ()

GameboyNES

pustli jsme si tuhle kreslenou pohádku z děckama a jako nic moc. Normální porno je baví víc. Dialogy ala Josefína jsou docela vtipný. ()

pekas

Nepřestávám žasnout, jak se s tím japonci nepářou. A právě proto mám jejich tvorbu čím dál raději. U nás považuji vydání prvního dvoudílu ve stáncích za lidovou cenu za REVOLUČNÍ počin. Díky vydavateli! Jedině díky Tobě jsem zjistil, že něco takového existuje a začal se pídit po dalších dílech. Celá série má sice jednoduchý, ale přeci jen děj. Ty dvoučásti jsou čtyři - tedy 8x28 minut. V druhé a třetí dvoučásti se dozvídáme zajímavou minulost a ve čtrvrté celé dění vyvrcholí - jak jinak Walpružinou nocí. Vzhledem k tomu, jak málo u nás tato tvorba je k mání, dávám pět a předpokládám, že drtivá většina těch, kdo to viděla, bude buď nadšena, nebo naprosto konsternována. Nic moc mezi nebude. Musím se opravit - Bible Black Origins je tu jako samostatný film, já ho měl jako třetí ze čtyř DVD. Otázka zní, co je lepší vidět dřív, protože vše spolu úzce souvisí. ()

MartinTerran

Celkem originální, ale určitě zajímavý a poutavý příběh je zde zpracován výborně. Hentai scény jsou klasika, jen chybí chapadla, ale to mi vůbec nevadí. Animace jako vždy kvalitní, takže zde není moc co vytknout, snad jen chování postav se mi zdálo někdy nereálné, ale to magie je taky. Musím uznat, že závěr jsem čekal poněkud odlišný, holt Japonci mě dokáží překvapit. Podle mě jde o kvalitní hentai, které určitě neurazí milovníky žánru. Hodnocení: 85/100. ()

mark9th

No, asi takto: animácia pekná, príbeh je v tomto ''žánri'' druhoradý, ale neuškodí. Samozrejme explicita je brutálna ako je u ázijcov zvykom. To čo sa nemôže v reaáli, japonci rádi prevedú do kreslenej podoby :). Tu to trochu prepískli. Trochu viac :D ()

klichem

Velmi prijemna animacia, pri niektorych postavach mozno az prehnane a neuveritelne (hmmm ako by som to napisala)... proporcie :D... Prijemne prekvapi zapletka - celkom napadite... ()

Stingray

Whehe. Shlédl jsem to "poněkud" nepřipraven na to co uvidim. Chtěl bych vidět obličeje českých dabérů,když jim předložili dialogy...:-) U mě dobrý! Už se těšim na pokračování... ()

Animovy_kral

Naprostý skvost, režie, dabing, animace a příběh všechno je to naprosto bezchybné. Pocity, které jsem cítil při sledování jsou nepopsatelné. ()