Wilden Kerle - Alles ist gut, solange du wild bist!, Die

Divokí chalani

Komedie / Rodinný / Sportovní

Německo, 2003, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,581,494(5.6.2010)

preco tie odpadove hodnotenia, sak to bolo vcelku zabavne(30.8.2014)

• Vikki

Tipicky německá srajda., ve které vždy a za každou cenu musí přijít do klukovské party holka, která to všem klukům nandává a všichni si z ní povinně musí sednout na prdel protže nad ní není. Ubohé afektování feministické vnucování ženského elementu vždy, všude a za každou cenu a pokud možno ponižujícím způsobem pro opačné pohlaví. V německu už muže nehledejte, tam jsou zakázaný a z chlapců v rostou jen spotřební dopl|ňky na jedno použití.(16.4.2018)

film pro děti; shrnu děj: děti-snílci, co maj rádi fotbal narážej na jedno dobrodrůžo za druhym, každý díl to samý, pozděj budou čelit komplikacím až vyrostou,ale to až v čtvrtym díle(25.1.2015)

Oddychový film na nudné poobede. Dosť ľahko predvídateľný scenár, ale to sa dalo čakať. Mám rád futbal a tento film ma nejako extra nebavil. Proste nečakal som od neho veľa, a to sa aj ukázalo. 4/10(23.7.2012)

Film ma zaujal,ale chcela by som ho vidieť v slovenčine alebo v češtine....dá sa to niekde pozrieť?(8.1.2015)

Nostalgia ... 3*(4.2.2018)