Reklama

Reklama

Šťastně podvedená

  • Brazílie O lado bom de ser traída (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Adaptace románu od Sue Hecker, ve které účetní využije zálety svého snoubence k tomu, aby znovu nakopla svůj sexuální život. Bude to ale mít nebezpečné důsledky. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Vikimi 

všechny recenze uživatele

Na film jsem se těšila jako na hloupou odreagovačku, kde třeba budou pěkný písničky a nějaká fajn zápletka a trochu romantiky. Až na jednu písničku hudba nic moc. Hlavní hrdinka mi přišla velmi umělá, taková plastová figurína. Umělá prsa tomu nepřidala. Jako blond to byla hrůza, tmavými vlasy to trochu zachránily, ale stejně to byla prostě vyretušovaná barbie. Ani jeden hlavní chlap mě neoslovil. Zase byli všichni moc umělí a "dokonalí". Nejlepší kámoška byla už po pár minutách trnem v oku. Baby - šílená přezdívka, která téhle holomajzně jen ubrala další body. Děj = telenovela hadr. Pořád jsem čekala, že něčím překvapí, ale spíš se to zhoršovalo. Hlavní záporák jasný od začátku. Příběh prostě o ničem, delší úseky vyplněné sexem. Neumím si představit, že bych měla platit, abych tenhle film viděla. Přemýšlela jsem nad hodnocením. Dávám 1*, protože na film Room (2003) to naštěstí nemělo, ale chyběl jen kousek. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Mudrlant Pavel1000 má na tejto stránke už 25 000 hodnotení a každému filmu dal 5 hviezd. To je ale kapacita, to si človek hneď dá poradiť! Potom aj takýto bezcenný odpad vyzerá, že môže byť aj v modrom, len preto, že Pavel si nám vyhonil. Pretože o nič iné v tomto filme nejde. Typická netflixovina, kde sila žien sa neukazuje len v chytrosti, ale hlavne v rozťahovaní nôh, lebo to je to silne feministické, muži sú len takí obrábači, dosť tupí, veľa steroidov, ale výkonovo prejdú z nuly na 100, teda k jeho ejakulácii, tak za 5,8 sekundy, čiže niečo ako ojazdený Volkswagen. Najmúdrejšia je tu černoška, ktorú nebaví, že na rande muži dokonca aj hovoria a tak chodí na hajzle vyvolávať kamoške, že kedy ju ten debil konečne už pretiahne, že kocúr už mal byť v trúbe a on tú nezavrie klapačku, ktorú ona chcela mať už tesne nad rektom. Proste tutová edukatívna hodnota, pri ktorej Sokrates stráca bradu. Má to zhruba úroveň 365 dní, ale herecky ešte tupšie a kólia v hlavnej úlohe šerednejšia. ()

Reklama

Hapretor 

všechny recenze uživatele

čekal jsem ... doufal jsem ... že to bude třeba rafinovaný erotický thriller ... třeba něco jako "Skandální odhalení" nebo klasika ... "Basic Instinct" ... chyba lávky ... no spíš mostu ! ... je to vyumělkované jako nějaká dementní telenovela ... a navíc jsou tam fakt atraktivní ženský ... a kamera ukazuje hlavně zadek těch mužských ... i když , ehm , ty jsou taky pěkný ... vlastně jsou tady všichni krásní, bohatí, skvělí, ... úspěšní, ... a jediná jejich starost je ... koho sbalit na jednu noc v nějakém baru ... přesně ten film, který mě akorát totálně nase ... , když jsem doma s vyhřezlou ploténkou, sotva chodím a jediné co mi fyzicky nedělá výrazné potíže je čumět na netflix ... přehmat jak prase ... ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Přišlo mi, že Brazilci se snažili okopírovat 365 dní. A ono to je ve finále stejně špatné jako zmíněná trilogie. Hlavní herečka Giovanna Lancellotti by celkem ušla, kdyby neměla umělá prsa. Ale kvalita filmu pokulhává, scénář nic moc a celkově ten film nemá diváka čím zaujmout. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Tyhle brazilské "limonády, červené knihovny, harlekýnky" mají pro mě pouze edukativní charakter v podobě rozšiřování slovní zásoby o hovorová slovíčka z brazilské portugalštiny. Šťastně podvedená je bezduchý a tuctový thriller s nudnými erotickými scénami, hloupou zápletkou a ano, velmi atraktivní hlavní herečkou, která dle bulváru údajně popletla hlavu i Neymarovi. Nedivím se, ale jinak tento film nemá co nabídnout. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal v São Paule (Brazília). (Arsenal83)

Reklama

Reklama