Death's Game

• Jižní Korea 이재, 곧 죽습니다 (více)
Jižní Korea, (2023–2024), 6 h 53 min (Minutáž: 38–64 min)

Epizody(8)

Je věčně nezaměstnaný, jeho bývalá přítelkyně se odstěhovala a právě přišel o všechny své životní úspory. Yi-jae Choi (In-guk Seo), zatížený společenským tlakem, se rozhodne vzít si život. Uražena jeho lehkovážným přístupem ke smrti ho přichází Smrt sama potrestat svou hrou – musí znovu a znovu prožívat smrt prostřednictvím 13 dalších životů. Pokud se mu však podaří najít způsob, jak přežít blížící se smrt těchto životů, dostane možnost prožít jejich život. Jeho život se nepovedl, ale co životy ostatních? (mikki089)

Makaveli92

Korejská produkce opět dokazuje, kdo je současným králem na seriálovém poli. Hluboký, dojemný a k zamyšlení hodný počin. Jak by se asi kdokoli z nás zachoval, kdyby se ocitl v kůži někoho komu zbývají jen okamžiky před jistou smrtí a měl tak šanci zvrátit svůj osud? Hlavní postava se postupně převtěluje do lidí, kteří jsou nějakým způsobem zrovna blízko smrti nebo ve smrtelném nebezpečí. Máme tu třeba malíře, který je zároveň sériový vrah, šikanovaného studenta, policistu a další. Skrze tato převtělení si hlavní protagonista uchovává i jejich vzpomínky, kterých pak může využít. Závěr je velmi emocionální a samotné zakončení v poslední epizodě vás dostane do kolen. Navíc něco tak originálního tu dlouho nebylo. ()