Dracula Sucks

• USA The Coming of Dracula's Bride (více)

Bram Stoker by v hrobě nespal tak klidně, kdyby zjistil, jaké že je toto zpracování jeho dílka. Drákula totiž své oběti nekousne, ale píchne a ty jej následně vysají "do sucha". Vampyrismus se šíří stále rychleji, protože většina z osazenstva psychiatrické léčebny ráda nasává a ještě raději píchá. No a netrvá dlouho a Drákula potká Mínu (Annette Haven) a zamiluje se do ní na první pohled, jak jen se upír může do pornohvězdy zamilovat. Doktor van Helsing něco tuší, a protože se jedná o starého vilného dědka, brzy přijde na způsob, jak se Drákuly zbavit. Zapíchnout jej! (monolog)

monolog

Jako film je to naprostej blábol. Drákula je necharismatickej, přehrávající magor s plnovousem, co se neustále šklebí a nebo se ručně vypískává na nějaký "nevinný" oběti. Pornočást filmu je trochu zajímavější, než to "umění" a příběh. Tedy takto, Kay Parker je ještě relativně mladá a tak i docela hezká, ale hustota místních zarostlých podbřišků je prostě minimálně o pár řádů vyšší, než by člověk byl ochoten přijmout a zároveň zůstat duševně zdravý. Přesto je tu pár opravdu hezkých čísel, dokonce jedno s herečkou představující nemrtvolu v rakvi. Jinak tenhle film nestojí málem ani za řeč, ale je sranda se podívat, jak by taky mohl být Drákula špatnej. Tohohle upíra bych se nebál ani jako děcko, co je to za idiota. ()

curil

Pokud jde o takový oblíbený námět, nemůže zůstat stranou zájmu ani producentů porno filmů. Těchto filmů bylo natočeno více a v mnohem ostřejších verzích než je film režiséra Marshaka. Viděl jsem verzi filmu 94 minut a marně dumám, zda jde o nesestříhanou verzi, protože za přítomnosti hvězd jako Gillis, Leslie nebo Thomas bych čekal větší jízdu. A tak už zbývá jen John Holmes se svou profláknutou nedostatečnou erekcí. ()