Zoufalá matka, kterou od dětství pronásleduje zlovolný duch, se nechá posednout, aby zachránila život své smrtelně nemocné dcery. (JasonCZ)

ZuziBoss

Nebyl by to špatný námět, ale je to uplně nesmyslně a hoooooodně špatně natočený. V dnešní CGI době je tento film fakt směšný. Takový čipácký triky jsem dlouho neviděla. Totání bulšit. Ušetřete čas. Kdo se chce ale pořádně zasmát, pusťte si to :) ()

Aceboris

Čo by ste boli ochotný spraviť na záchranu svojho blízkeho len aby prežil, hlavne keď sa jedná o vaše dieťa ktorému sa vrátila opäť rakovina a predpoveď je veľmi chabá.  Valentína Valery M. Ortiz   je ochotná podpísať doslova svoju dušu diablovi, ktorý ju s radosťou zoberie s tým, že jej jasne povie, " život za život".  Zo začiatku sa to vyvíjalo celkom sľubne a skôr ako na horor sa to podobalo na rodinnú drámu, v ktorej sa na vás doslova všetko zosype. Keď sa nedarí tak sa nedarí. No nástupom Andreas Cuba Gooding Jr.  film začal pomaličky a pozvolna klesať. Cuba vie zahrať dobre svoju postavu ale tu pôsobil ako treťotriedny béčkový herec bez života. To čo bolo v celku dobre rozbehnuté postupom času prerástlo do neskutočnej zlátaniny v ktorej Ste sa už stracali a zmysel by ste hľadali márne. Na jedno pozretie bohato stačilo. Za mňa slušný potenciál, ale neskutočne nevyužitá možnosť spraviť z toho niečo čo by vás zaujalo a povedali si po filme waaw. 2/10 ()

Petrichor8 odpad!

Ked som videla mena hercov povedala som si, ze to snad nebude take zle… nebolo, bolo to este horsie. Cčkovy horor totalne amatersky prevedeny ()