poster

Kouzelníci

 • USA

  Magicians

Komedie

USA, 2000, 104 min

Režie:

James Merendino

Hudba:

Elmo Weber

Producenti:

Sam Maydew

Scénografie:

Charlotte Malmlöf

Kostýmy:

Donna Casey-Aira
(další profese)
 • T2

  Rozpočet $10miliónov(24.11.2009)

 • rt12
  **

  Ačkoliv mám Tilla Schweigera ráda (bodejť ne, je to frajer chlap, k vůli němu jsem se na to šla koukat), tak tady mi připadalo, že přehrává, je spíše křečovitý a do komické postavy ňoumy se nutí. To mě docela otrávilo, Kromě Claire, mě nebyla sympatická žádná jiná postava. No a gagy a rádoby vtipné scénky , pohřbily moje naděje úplně.(10.11.2013)

 • Pavlík
  **

  16. 10. 2013 (230.); takový úspěch ani sami nečekali(17.10.2013)

 • Teg
  ***

  Všestranně průměrný počin nabízející pár světlých momentů kdy se zasmějete a několik laciných snadno proveditelných a všeobecně známých triků s výjimkou jediného neproveditelného s kbelíkem plným vody.(26.8.2009)

 • Chalitd
  ***

  [3] O poznání lepší než film Magicians z roku 2007, který jsem ovšem viděl už dřív. Velice obdobný příběh, ale klade důraz víc na kouzelnickou stránku věci a není to přeci jen taková pitomina. Til Schweiger svoji roli hodně hezky zvládnul (thumb up) a tamta slečna je mi taky sympatická už z jiných filmů. Pěkný žačátek, konec vpořádku, ale děj se taky až tak neztratil. Dalo by se podívat znovu.. Jen teda jak to kapsářovi všechno vychází, ani není v přímém kontaktu a hnedka má od všeho klíčky atd. Také bych si nechal líbit vícero detailně zobrazených zajímavých triků, kterých se u těchto filmů, navzdory o čem vlastně jsou, příliš nevyskytuje.(27.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace