Reklama

Reklama

NASCAR: Na plný plyn

(seriál)
  • USA NASCAR: Full Speed
Trailer
Dokumentární / Sportovní
USA, 2024, 3 h 45 min (Minutáž: 45 min)

VOD (1)

Epizody(5)

Obsahy(1)

Sportovní dokumentární seriál, ve kterém se jezdci i jejich týmy touží zapsat do dějin a urputně se ženou za titulem ve slavném NASCAR Cupu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Marcos22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Atraktivní sportovní dokument o amerických závodech NASCAR a nahlédnutí do soukromí několika elitních jezdců této automobilové série. Naprosto parádní dramatické zpracování, které diváka dokonale zasvětí do závodů NASCAR, jež nejsou v našich luzích a hájích příliš známé a populární. Pro fanoušky motorsportu a závodních filmů typu Rivalové, Gran Turismo, Le Mans ´66 jednoznačné doporučení. Pět hvězd! 👌 (30.01.2024) ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Netflix tyhle sportovní dokumenty fakt umí. Fanouškům co ty sporty sledují a mají přehled sice nic moc objevného nepřinesou (krom náhledu do zákulisí a osobních životů pár sportovců), ale pro někoho jako já, kdo třeba NASCAR sledoval naposledy v dobách kdy začínal Jeff Gordon (a to je sakra dlouho) je to skvělá příležitost jak se k tomu sportu jako fanoušek vrátit. Pro někoho je možná NASCAR o ničem když se tu jede na okruhu jen doleva, ale tyhle závody mají svoje specifika a zas taková legrace to není. Za mě parádní dokument a klidně víc takových…85% ()

Reklama

quido_zidle 

všechny recenze uživatele

Sumář: I am gonna win Championship, I am the best, big hug, love you, jedeme furt dokola, auto se rozbilo, jedeme dokola, I am the best, big hug, furt jedeme dokola, big hug, love you, auto se rozbilo, jedem dokola oh jee..., I fucking won!!! ()

Galerie (88)

Reklama

Reklama