Reklama

Reklama

Rodina nindžů

(seriál)
  • Japonsko Shinobi no Ie: House of Ninjas (více)
Trailer
Japonsko, 2024, 7 h 6 min (Minutáž: 51–55 min)

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Tahle obyčejná rozhádaná rodina kdysi všem naháněla hrůzu. Kvůli vážnému nebezpečí ale musí tihle slavní nindžové znova do akce jako za starých časů. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

luhla 

všechny recenze uživatele

Výborný nápad, který zůstal na půli cesty. Nechápu, proč si to autoři dobrovolně kazí takovými hloupostmi, jako když elitní zabijáci, pokud jsou v civilu, dupou po schodech, nechají se překvapit něčím příchodem, do akce si vezmou oblečení se zipsem s jezdcem, který musí zákonitě cinkat, nebo mikinu se šňůrkou se zpevněnými konci, které o sebe ťukají. Když bojují, naběhnou přímo doprostřed skupiny nepřátel, aby na ně mohli zaútočit všichni zaráz. Když se domlouvají před akcí, stojí přitom oblečení v "nindžovském", s mečem za zády na veřejnosti tak, aby je mohl každý vidět. Když se potřebují dostat do budovy, buď lezou v noci po její osvětlené fasádě nebo začnou mlátit do dveří. Některé souboje se mi líbily, některé byly hloupé a naivní. To by přece neudělal ani Franta z  Horní Dolní... Výborná byla babička a její kamarádka, ale tu loutku kocoura snad dostali z výprodeje po seriálu Sabrina - mladá čarodějnice. I přes všechny tyhle chyby nelituju, že jsem se dokoukal do konce, ale doufám, že po dlouhé době  už konečně někdo to shinobi téma zpracuje tak, jak by si zasloužilo. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se hodně povedlo. Zábava od začátku do konce. A to doslova. Protože tady je super úplně všechno. Od děje, po to jak je to celé natočené a zahrané, přes skvěle hodící se hudbu, a co si budeme, ono už i jen to intro je solidní divočina. Což je asi zvláštní výběr slov, protože tohle asi dost lidí nebude bavit, protože "nuda". Celé je to takové pomalé, hodně o rodině, vlastně je tam i poměrně málo klasické akce, ale když už to přijde, je to naprosto zasloužené a totálně super. Hlavně závěrečné (dvoj)zůčtovaní...to bylo hodně dobrý. A přestože je od začátku jasný, kam to bude směřovat (to v minulosti s únosem), brala jsem to jako záměr, protože tam šlo spíš o to: "Co je teda koncovka?". No, a na následky si budeme muset počkat do druhé série. Jestli nebude, tak to bude dost trapnej průšvih. Protože celá pointa tohohle seriálu je neskutečně zábavná. Proč je to napsaný právě takhle. Jak se to celé snaží nebrat vážně...ano, House of Ninjas je seriál, který se nestydí udělat si občas legraci sám ze sebe. Ale zároveň ani na okamžik nezmizí celá ta vážnost situace a jak je všechno zároveň strašně důležité. A za to jsem moc vděčná, jak se to podařilo zkloubit. Jo, jo, hodně dobrý :) ()

Reklama

dark666 

všechny recenze uživatele

Konečne seriál, ktorý zobrazuje ninjov akí (podľa mojích informácií) naozaj boli - teda v prvom rade špióni, nie nejakí cirkusoví artisti poletujúci vzduchom a robiaci saltá a premety, ako ich zobrazuje väčšina amerických filmov z 80-tych a 90-tych rokov. Ako tak čítam recenzie, tak tu kritizujete málo akcie, ale podľa mňa tá akcia je tak akurát, aj súboje sú viac primerané ninjom. Žiadne príliš vyčačkané premakané choreografie s wau kopmi a otočkami, len jednoduchý boj. Ninjovia bojovali tak, aby maximálne šetrili energiu a pritom ich techniky boli maximálne účinné, a takto aj v tých bojových scénach vyzerá. Samozrejme, keďže je to japonský seriál, tak sa tvorcovia nemohli (alebo nechceli?) vyhnúť prvkom bežne používaným v anime, o čom svedčí hlavne finálny súboj. Takže za mňa úplne super a dúfam, že bude aj ďalšia séria :-) ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nápad se sice cení a ninjové mají potenciál být víc než jen osmdesátkovým béčkem s Dudikoffem, ale tohle mě minulo velkým obloukem. Akce mátožná a v některých pasážích sem si nebyl úplně jistý jestli je to myšleno vážně a nebo už se pohybujeme někde na hranici parodie. Zklamání i navzdory tomu že sem vlastně nic nečekal...40% ()

SmileSun 

všechny recenze uživatele

Velmi jsem se těšila, že po dlouhé době uvidím příběh s nindži, ale bohužel mě to úplně neuspokojilo. Souboje nebyly úplně špatné, ale doufala jsem, že jich tam bude více. Přijde mi, že tvůrci se asi více chtěli zaměřit jednak na to, že je tu síla shinobi používaná k politickým cílům a likvidaci nepohodlných lidí. A také na souboj dvou skupin, kde jedni chtějí sloužit „pánovi“ a druzí vládnout. Spoiler: A nakonec to dopadlo tak, že pánem se stali ti, co chtěli vládnout, takže nyní bude sloužit klan klanu… ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama