Bruce Springsteen & the E Street Band: Live in Barcelona (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2003, 180 min

Chris Hilson

Thom Zimny

Mám ráda třeba Placebo, M83, Madrugadu, Boba Dylana i Adele..Ale do háje Bruce prostě miluju, milovala jsem ho jako malá holka a drží se mě dodnes. Vždyť taky který zpěvák dokáže tahkle fungovat s hlasem který je rok od roku chraplavě lepší a lepší aniž by se na něm nepodepsala sláva? Jasně, Bruce. Hudbu měl a má rád celé ty roky dál. Tento koncert je úžasná vzpomínka a já za ni děkuju. Za mě hlavně Racing in the street, Drive all the night a tak.. On je v mojí hudební duši králem.(26.11.2015)

Netušil jsem, že The Boss se rovněž vyskytuje v databázi. Z 2003 tour jsem absolvoval koncert v Mnichově a super. Boss naživo je neopakovatelný, jedinečný. Letos zahrál v Praze a, no na to hvězdičky nestačí, to je absolutně mimo rank. Wrecking Ball tour pokračuje i v roce 2013, takže hopsa hejsa třeba do Mnichova, já tam budu.(3.1.2013)

dal bych 6* , kdyby to bylo možné! Tohle je koncert s velkým K " velkého Bosse " a jeho kapely v původním složení E Street Band. Neskutečný zážitek ( troufám si říct, že né pouze pro skalní fanoušky ). Opravdu parádní 180 - ti minutový rockový zážitek. To se nedá slovy popisovat, to musíte vidět a slyšet!(10.3.2009)

Označení "muzikál" je trošku mimo, nicméně se jedná o vynikající koncert k poslední desce "velkého Bosse". E-Street-Band po letech v původním obsazení a Bruce jede jako za mlada (těch nekolik triček by se dalo fakt ždímat :) ... Krásný zážitek určitě nejen pro fanoušky.(19.4.2004)

Je poněkud ošidné hodnotit na filmovém serveru záznam koncertu, ale když se na to podívám komplexně - seděl jsem více než dvě hodiny před obrazovkou? Seděl. Bavil jsem se skvěle? Bavil. Cítil jsem chvílemi husí kůži na zátylku? Cítil. Nudil jsem se? Nenudil. Měl jsem po shlédnutí pocit dobře prožité půtřetí hodiny? Měl. Tak kolik hvězdiček, když ne pět?(26.1.2009)

• - Koncert zcela vyprodal olympijský stadion Palau Sant Jordi, jehož kapacita čítá 24 000 lidí.